Mercusys MU6H daha geniş kapsama alanı sunuyor

Mercusys MU6H daha geniş kapsama alanı sunuyor
Mercusys' Model MU6H Wi-Fi Adaptörü, çift bantlı ve yüksek kapasiteli döndürülebilir antenleri destekleyerek bilgisayarınızın Wi-Fi performansını artırmayı hedefliyor.

Wi-Fi adaptörleri, bilgisayarının Wi-Fi performansından memnun olmayan ve hem sinyal erişimini hem de bağlantı hızını iyileştirmek isteyenler için çözümlerden biridir. Bütçe dostu ağ markası Mercusys®'in USB üzerinden bilgisayara bağlanan Model MU6H Wi-Fi Adaptörü, sunduğu avantajlara kıyasla uygun fiyatıyla bu kategoride ilgi gördü.

Mercusys MU6H, çift bant desteğine sahip. Kullanıcılara hem 5GHz hem de 2.4 GHz bantlarını kullanma olanağı sunarak mevcut Wi-Fi bağlantısından maximum performans almalarını sağlıyor. Yüksek hız gerektiren online oyun gibi uygulamalar 5 GHz bandına, e-posta gönderme gibi daha düşük hızla yapılabilecek uygulamalar ise 2.4 GHz bandına yönlendiriliyor. Böylece ağda tıkanıklık sorunu engelleniyor. 256-QAM teknolojisini kullanan adaptor, hız performansını yüzde 33 artırıyor. MU6H, toplam 650 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

Daha Geniş Wi-Fi Sinyal Alanı

Mercusys MU6H'nin çevrilebilen yüksek kazançlı (5 dBi) anteni, daha geniş alanda Wi-Fi sinyallerine ulaşabiliyor. Böylece evde bilgisayarını alıp odasına gittiğinde sinyal sorunu yaşayan kullanıcılar, bu sorunu çözebiliyorlar. Cihaz üzerinde yer alan anten istenen yöne doğru çevrilebiliyor. 180 derece yatay, 90 derece dikey hareket ettirilebilen anten, farklı ortamlarda daha güçlü sinyal için en uygun pozisyona ayarlanabiliyor.

Ürünün kurulumu da çok basit. Herhangi bir CD gerektirmeyen (Windows işletim sistemleri için) ürün, bilgisayara takıldığında saniyeler içinde ağa bağlanıyor ve dahili sürücüsü kullanıcıları yönlendirmeye başlıyor. Ekrandaki talimatları izleyerek ürün kolayca çalışır hale getiriliyor.

Son Haberler