Microsoft, Edge Tarayıcısına Fiyat Takip Özelliği Ekliyor

Microsoft, Edge Tarayıcısına Fiyat Takip Özelliği Ekliyor
Microsoft Edge'in bu günlerde kullanılma şeklinin, Google Chrome'u oradaki en popüler tarayıcılardan biri olarak değiştirme potansiyeline sahip olabilecek...

Microsoft Edge'in bu günlerde kullanılma şeklinin, Google Chrome'u oradaki en popüler tarayıcılardan biri olarak değiştirme potansiyeline sahip olabilecek türden bir şey olması nedeniyle oldukça şaşırtıcı olduğunu söylemek güvenli. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, Edge'in şu anda olduğu kadar başarılı olması beklenmiyordu, ancak tüm bunlar söylenmiş ve artık yoldan çekilmişken, Microsoft'un tarayıcıya yeni özellikler eklemeye devam ettiğini belirtmek önemlidir. eskisinden daha iyi hale getirme potansiyeline sahiptir.

Eklenen en son özelliklerden biri, belirli bir ürünün çeşitli mağazalarda ne kadara mal olduğunu görmenizi sağlayacak bir fiyat izleyicidir. Bu, para tasarrufu açısından sizin için harika olacak çok daha iyi bir anlaşma elde etmenize yardımcı olabilir. Bu, e-ticaretle ilgili özelliklerin ne kadar yaygın hale geldiğini gösteriyor ve hemen hemen her büyük teknoloji şirketi bir şekilde bu sektöre girmek istiyor.

Ayrıca bu yeni özelliklerle tarihi fiyatlara ve yerleşik kuponlara sahip olacaksınız. Bu, çevrimiçi alışveriş yapma şeklinizi değiştirme potansiyeline sahiptir ve bu özelliklerin yerleşik olması ve üçüncü taraf bir uzantı gerektirmemesi, birçok insanın Edge'i kullanmaya başlamasını sağlayabilir. Chrome hala en popüler tarayıcıdır, ancak bu, Edge'in son zamanlarda önemli bir ilerleme kaydetmeyi başardığı gerçeğini değiştirmiyor ve Microsoft'un güncellemeleri kesinlikle bunu zaman içinde daha da belirgin hale getirebilecek adımlar. Edge, sızdırıldığı anda şifre değiştirmenize olanak tanıyan ve sizi sızıntı hakkında da bilgilendiren yeni aracı sayesinde gizliliğe de odaklanıyor gibi görünüyor.

Son Haberler