Microsoft, Geliştirilmiş ve Modern Görünümlü Skype Versiyonunu Duyurdu

Microsoft, Geliştirilmiş ve Modern Görünümlü Skype Versiyonunu Duyurdu
Microsoft, kullanıcılara bir sonraki güncellemede neler olacağına dair bir fikir vermek yerine, çok uzun bir süredir ilk kez Skype'ı içeren gelecek planlarından...

Microsoft, kullanıcılara bir sonraki güncellemede neler olacağına dair bir fikir vermek yerine, çok uzun bir süredir ilk kez Skype'ı içeren gelecek planlarından bahsediyor. Microsoft, yeni özellikler vaat etmek yerine, uygulamanın tam revizyonu bittiğinde hala orada olacaklarını varsayarak, kullanıcıları Skype için geleceğin parlak olduğuna ikna etmeye çalışıyor.

Yaklaşan değişikliklerin öne çıkan özelliği, Skype'ın en önemli parçası olan çağrı aşamasının tamamen yeniden tasarlanmasıdır. Öncelikle, kullanıcılar artık bir arama sırasında kendilerini ana görünümde bulabilirler. Ayrıca, video beslemelerinin oluşturulma şekli daha doğal görünecek şekilde ayarlandı. Daha da önemlisi, video paylaşmasalar bile tüm katılımcılar artık arama aşamasında görünür durumda.

Diğerleri gibi Skype'ın yavaş ve güvenilmez olduğunu düşünüyorsanız, Microsoft'un önemli senaryolardaki performansı masaüstünde %30 ve Android'de %2.000'in üzerinde artırdığını bilmek sizi mutlu edecektir.

Görsel olarak, önümüzdeki aylarda canlı renkler, yükseltilmiş sohbet başlıkları, akıcı simgeler ve profiller ve özelleştirilmemiş sohbetler için gradyanlar içeren yeni temalar da dahil olmak üzere birçok değişikliğin gelmesini bekleyin.

Microsoft tarafından duyurulan bir dizi başka yeni özellik ve iyileştirme var, ancak bunların gelişi için henüz bir zaman çizelgesi yok. Yine de, Skype'ın daha iyiye doğru değiştiğini bilmek güzel, bu yüzden Microsoft tarafından bu hafta açıklanan her şeyin bir an önce yayınlanmasını umuyoruz.

Son Haberler