Microsoft, Surface Duo 2 İçin Üç Yıllık Güncelleme Sözü Verdi

Microsoft, Surface Duo 2 İçin Üç Yıllık Güncelleme Sözü Verdi
Microsoft'un Surface Duo cihazları Android çalıştırıyor ve olayın ardından şirket, Surface Duo 2'yi üç yıllık güncellemelerle güncellemeyi planladığını...

Microsoft'un Surface Duo cihazları Android çalıştırıyor ve olayın ardından şirket, Surface Duo 2'yi üç yıllık güncellemelerle güncellemeyi planladığını doğruladı. Microsoft, bunu aşağıdaki açıklamayla Android Authority'ye doğruladı.

Üç yıllık işletim sistemi ve güvenlik güncellemeleri sağlamayı taahhüt ediyoruz."

Aynısı, ilk Surface Duo piyasaya sürüldüğünde vaat edildi. Birinci nesil Surface Duo akıllı telefonun hala Android 10 çalıştırdığını belirtmekte fayda var. Microsoft, Surface Duo'yu "bu yılın sonundan önce" Android 11'e güncellemek için çalıştığını söyledi.

Microsoft'un Surface Duo ile çok şey üstlendiğini kabul ediyoruz. Piyasaya sürülmesinden bu yana yazılımı ve donanımı iyileştiriyor ve Microsoft kadar büyük bir şirketin Surface Duo 2 ile güncellemelere ayak uydurabilmesi gerekiyor. Surface Duo 2, Android 11 ile geleceğinden, telefonun ne zaman geleceğini merak etmemiz gerekiyor. Doğal olarak Android 12 için bir güncelleme alması bekleniyor.

Bu hafta Microsoft, birkaç yeni Surface bilgisayarı ve Microsoft Surface Duo'nun halefi olan Surface donanım duyurusunu gerçekleştirdi. Surface Duo 2, yeni bir üçlü kamera kurulumu, güncellenmiş pil, yeni ekranlar, daha hızlı bir yonga seti ve çift ekran donanımında genel bir iyileştirme ile birlikte geliyor. Ayrıca artık NFC'ye ve ekranın kavisli iç kenarlarına sahip, bu da cihaz kapalıyken bildirimleri ve zamanı görmeyi kolaylaştırıyor.

Son Haberler