Microsoft Surface Pro 8 Sızdırıldı; İşte Detaylar

Microsoft Surface Pro 8 Sızdırıldı; İşte Detaylar
Microsoft'un 22 Eylül için planladığı ve son birkaç haftadır tanıtımını yaptığı bir etkinliği var. Şirket, üç gün içinde neyin ortaya çıkacağını...

Microsoft'un 22 Eylül için planladığı ve son birkaç haftadır tanıtımını yaptığı bir etkinliği var. Şirket, üç gün içinde neyin ortaya çıkacağını açıkça doğrulamamış olsa da, tanıtım materyali, "Sırada ne olduğunu görmek için bize katılın" metniyle birlikte Surface Pro 8'e dair ipuçları veriyor.

Şimdi, sözde Surface Pro 8 ile ilgili bazı detaylar sızdırıldı. The Verge'ın haberine göre, Twitter kullanıcısı @Shadow_Leak, cihaz için dijital bir vitrin listesi gibi görünen bir resim yayınladı. Listeye göre, Surface Pro 8, 11. nesil Intel işlemciyi (tabii ki), 120Hz yenileme hızına sahip 13 inçlik bir ekranı, Thunderbolt desteğini ve değiştirilebilir SSD'leri paketleyecek.

Bu, bir Surface cihazının 120 Hz ekranı ve diğer birçok kullanım durumunun yanı sıra harici GPU'lar aracılığıyla oyun oynamak için yeni bir yol açan Thunderbolt'u ilk kez desteklemesidir. 13 inçlik ekran, Surface Pro 7 ve Surface Pro 7+'da bulunan 12,3 inçlik ekrandan da daha büyük. İkincisi işletmelere özeldi. Çıkarılabilir SSD, Surface Pro 7+'da da olduğu gibi yeni bir özellik değil, ancak yine de memnuniyetle karşılanacaktır. Yapılabilecek bir diğer doğal varsayım, çerçevelerin bu sefer daha da ince olacağıdır.

Bu özelliklerin hiçbirinin henüz Microsoft tarafından onaylanmadığına dikkat etmek önemlidir, ancak bunlar gerçek anlaşma gibi görünmektedir. Microsoft'un etkinliğinde beklenen diğer duyurular Surface Duo 2, Surface Book 4, Surface Go 3 ve Surface Pro X yenilemesi. Muhtemelen 22 Eylül'de saat 18:00'de daha fazlasını öğreneceğiz.

Son Haberler