Microsoft, Yeni Intel İşlemcili Surface Go 3'ü duyurdu

Microsoft, Yeni Intel İşlemcili Surface Go 3'ü duyurdu
Microsoft, yıllık Surface etkinliğinde yeni Surface Go 3'ü duyurdu. Cihaz, Microsoft'un bütçe dostu Surface serisinin en son üyesi.Yeni Surface Go 3, tasarım...

Microsoft, yıllık Surface etkinliğinde yeni Surface Go 3'ü duyurdu. Cihaz, Microsoft'un bütçe dostu Surface serisinin en son üyesi.

Yeni Surface Go 3, tasarım ilhamını eski Surface Go 3'ten alıyor ancak yeni Intel işlemcilere sahip. Cihaz, 3:2 en boy oranına sahip 10,5 inç 1920 x 1280 dokunmatik ekrana sahiptir. Microsoft, kullanıcıların Surface Go 3'ü Intel Pentium Gold 6500Y veya Core i3-10100Y ile yapılandırmasına izin verecek. Redmond devi, yeni Surface Go 3'ün öncekinden %60 daha hızlı olduğunu ve bu da onu bütçede harika bir Surface 2'si 1 arada cihaz haline getirdiğini iddia ediyor.

Surface Go 3, Windows 11 ile birlikte gelecek ve yüz tanıma için Windows Hello özelliğine sahip olacak. Microsoft ayrıca Windows 10 Pro veya Windows 11 Pro ile birlikte gelen Surface Go 3'ün ticari türevlerini de sunacak. Cihaz ayrıca kutuya dahil olmayan Surface Pen'i de destekleyecek. Ayrıca, kullanıcılar şu anda mevcut olmasa da LTE ile Surface Go 3 satın alma seçeneğine de sahip olacaklar. Microsoft, Surface Go 3'ün pille bir gün dayanabileceğini iddia ediyor ancak etkinlik sırasında gerçek bir sayı vermedi.

Surface Go 3, 399,99 dolardan başlayacak ve bugün belirli pazarlarda ön siparişe açılacak. Cihazın ön sipariş verenlere ne zaman gönderileceğine dair bir bilgi yok.

Son Haberler