Milyonlarla Canlı Yayın Yapmak Artık Telegram'da Sorun Olmayacak

Milyonlarla Canlı Yayın Yapmak Artık Telegram'da Sorun Olmayacak
Telegram bir süredir yayında ve temalarını değişen zamana daha fazla uyacak şekilde ayarlayan büyük platformlara rekabette bir dizi yeni değişiklik ve...

Telegram bir süredir yayında ve temalarını değişen zamana daha fazla uyacak şekilde ayarlayan büyük platformlara rekabette bir dizi yeni değişiklik ve güncelleme getiriyor. Daha önce gördüğümüz gibi Telegram, geliştirilmiş video mesajları ve grup görüntülü aramaları, multimedya grupları ve çok daha fazlasını içeren birkaç özelliği tanıttı.

Bu sefer önemli bir yeni özellikten bahsediyoruz. Önceden yalnızca 1.000 izleyiciyle sınırlı olan sınırsız sayıda kişiyle görüntülü arama veya akış yapma yeteneği. Evet, biraz abartılı görünüyor ama bize güvenin, bu doğru. Telegram artık kullanıcıların görüntülü aramalarında veya canlı yayınlarında istedikleri kadar kişiye sahip olmalarına izin veriyor. Tüm ortamın kaotik hale gelmesini önlemek için, katılımcıların dönüşüme katılmak veya bir şey söylemek istediklerinde ellerini kaldırabilecekleri bir özellik de kurdu. Bu, ancak ev sahibi onların katılmalarına izin verirse mümkün olacaktır, böylece güç hala oturumu yürüten kişiye aittir.

Oldukça verimli olan bir diğer güncelleme, göndereni ve başlığı gizlerken veya gösterirken öğeleri iletme yeteneğidir. Ayrıca 'esnek yönlendirme' adıyla da anılan bu özellik, kullanıcıların yanlış sohbeti seçmesi durumunda alıcıları iki kez kontrol edebilecekleri bir önizleme penceresine de sahiptir. Önizleme çubuğunu da kontrol etmeyi unutmadıkça, bu çoğumuzu ilk elden utançtan kurtaracak. Telegram'ın bize yardımcı olabileceği çok şey var değil mi?

Ardından, Telegram bize oldukça dikkat çekici bir özellik sağladı. Kullanıcılar artık bir kanaldan diğerine atlayabilecekler. Atlayabileceğiniz tüm ilginç olmayan içeriği düşünün! İşlem, bir kanalın sonunda olduğunuzda bir istem görünecek şekilde çalışır. Bu, kullanıcıların bir sonraki okunmamış kanala geçmesini sağlayacaktır. Yine de bir kanalın sonuna kadar kaydırmanız gerekecek olsa da, kesinlikle çok zaman kazandırır ve kesinlikle daha verimlidir. Kanalla işiniz bittiğinde, ilerleyin ve istem tekrar görünecek ve viyola! Yeni bir kanal.

Küçük özellikler söz konusu olduğunda Telegram'ın da bizim için stokta bir şeyleri var. Örneğin, çıkartmaların önizlemeleri artık çok daha büyük olacak ve yeni animasyonlu emojiler de olacak. Trend olan çıkartmalar da yeni güncellemelerle görüntülenebilir olacak.

Son Haberler