1.250 TL'nin altındaki en iyi kablosuz kulaklıklar

1.250 TL'nin altındaki en iyi kablosuz kulaklıklar
Ses kalitesi, pil ömrü, işletim sistemi desteği ve hızlı eşleştirme, hızlı şarj ve daha fazlası gibi özellikler, kablosuz kulaklık satın almadan önce göz önünde bulundurulması gereken önemli konular arasında yer almaktadır.

Bir kablosuz kulaklık seti satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar vardır. Bunlar ses kalitesi, pil ömrü, işletim sistemi desteği ve hızlı eşleştirme, hızlı şarj ve daha fazlası gibi ek özellikler. Ancak seçimlerimizi yönlendiren çok önemli bir faktör daha var, o da maliyet. Yakın zamanda bir çift kablosuz kulaklık satın almayı planlıyorsanız, işte kontrol edebileceğiniz bir liste. Farklı markalardan 1.250 TL altında kalan en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarını listeledik

OnePlus Buds Z2, IP55 derecesi sunar ve hem tere hem de suya dayanıklıdır. 40dB'ye kadar gürültü engelleme sağladığı ve iki moda sahip olduğu söyleniyor - Faint (+/- 25dB) ve Extreme (+/- 40 dB). Cihaz 11mm dinamik sürücülerle donatılmış olarak geliyor ve 3-mik ENC çağrı gürültüsü azaltma özelliğine sahip. OnePlus Buds Z2'nin 38 saate kadar pil ömrüne sahip olduğu ve ayrıca hızlı şarj özelliğine sahip olduğu söyleniyor. 10 dakikalık şarj ile 5 saatlik oynatma süresi sunabiliyor.

Sony WF-C500'ün WF-XB700'den %45 daha küçük olduğu söyleniyor. Sony, kulaklıkların güvenli bir uyum sunduğunu ve aynı zamanda kulaklarınızda rahatça durduğunu söylüyor. IPX4 su geçirmezlik derecesine sahip ve su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklı. Kulaklıklar tek bir şarjla 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. Şarj kutusu ile pil ömrü 20 saate kadar uzayabiliyor.

Realme Buds Q2, 25dB'ye kadar Aktif Gürültü Engelleme özelliği sunuyor ve 28 saate kadar uzun pil ömrüne sahip olduğu iddia ediliyor. Kulaklıklar hızlı şarj özelliğiyle geliyor ve 10 dakikalık şarjla 3 saate kadar pil sunduğu söyleniyor. Bluetooth v5.2 ile gelen cihaz, Google Fast Pair teknolojisine sahiptir. IPX5 suya dayanıklıdır ve 88mm Süper Düşük Gecikmeli Oyun modu ile 10mm Bass Boost Sürücüsüne sahiptir.

JBL Tune 130NC, aktif gürültü engelleme sunmak için 4 mikrofon ile donatılmıştır. Cihazın 40 saate kadar çalma süresi sunduğu söyleniyor. Ambient Aware özelliği ile kullanıcılar istedikleri zaman çevrelerine uyum sağlayabilirken TalkThru, Tune 130 NC kulaklıklarınızı çıkarmak zorunda kalmadan hızlı bir sohbet için durmanızı sağlar. Kulaklıklar hızlı şarj desteği sunar ve 10 dakikalık şarj ile 2 saate kadar dayanabilir.

Oppo Enco Air 2 Pro, 12,4 mm titanize diyafram sürücüsü ile donatılmıştır. Aktif gürültü engellemenin yanı sıra aramalar için yapay zeka gürültü engelleme özelliği de sunuyor. Şirket, cihazın 28 saate kadar çalma süresi sunabileceğini iddia ediyor. Beyaz ve Gri olmak üzere iki renk seçeneği mevcuttur.

Son Haberler