Akbank'tan bedava iPhone 13 sahibi olma fırsatı!

Akbank'tan bedava iPhone 13 sahibi olma fırsatı!
Akbank, iPhone 13 sahibi olmak isteyen vatandaşlar için benzersiz bir fırsat yarattı! Ücretsiz iPhone 13 kazanmak istiyorsanız sizler de çekilişe katılarak 30 şanslı kişiden biri olma hakkını elde edebilirsiniz! İşte detaylar...

Akbank, iPhone 13 çekilişi gerçekleştiriyor. Banka bu çekilişle birlikte müşterilerinden 1 TL dahi almadan onları amiral gemisi akıllı telefonun sahibi yapıyor! İşte çekilişin ayrıntıları...

Akbank, özellikle 2022 yılında tüm bankacılık ürünlerinin geliştirilmesi, tanıtımı, müşteri sayısının arttırılması gibi alanlarda yoğun çalışmalar gerçekleştiriyor. Yeni kampanyalar aracılığıyla, yeni bankacılık hizmetlerinin tanıtımının yapılması sağlanıyor. Hazırlanan son kampanyayla birlikte, Akbank mobil uygulamasını kullanan herkes, çekilişle 30 adet iPhone 13 akıllı cihaz sahibi olabilme şansı yakalıyor.

Akbank mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek, kullanmaya başlayan her Akbanklı çekilişe katılabiliyor. Mobil uygulamanın 25 Eylül olarak belirlenmiş olan son tarihe kadar indirilmesi ve giriş yapılması koşulu bulunuyor. Bu şekilde mobil uygulamayı kullanan herkes, Kampanyalar bölümünde bulunan ilgili kampanyayı bularak, “Katıl” butonuna tıklıyor. Bu işlem sonrasında çekiliş hakkı kazanılmış oluyor.

akbanktan-bedava-iphone-13-sahibi-olma-firsati-1.jpg

Akbank Mobil Uygulamaya Gir, 30 iPhone Çekilişine Katıl kampanyası Özellikleri

10 Ağustos 2022 tarihinde başlayan kampanya, 25 Eylül olarak belirlenmiş son tarihe kadar devam edecek. 25 Eylül tarihine kadar, cep telefonunda Akbank mobil uygulaması olanlar, hemen giriş yaparak çekiliş haklarını alabiliyorlar. Henüz Akbank mobil uygulaması kullanmayan Akbanklılar, telefonlarına hemen uygulamayı indirerek, giriş yaptıktan sonra, Kampanyalar bölümüne gidiyor. Burada ilgili kampanya bulunarak “Katıl” butonuna tıklanması gerekiyor.

Bu işlem sonrasında, çekiliş hakkı müşteriye tanımlanmış oluyor. Katılım işlemini gerçekleştirmeyen Akbanklılar, diğer koşulları yerine getirse bile çekilişe katılamıyor. Her müşteri bu şekilde bir çekiliş hakkı kazanabiliyor. Banka müşteri numarasını baz alarak, kampanyayı müşteri özelinde değerlendiriyor. Kampanyaya katılım sadece Akbank Mobil uygulaması kanalıyla gerçekleşebiliyor.

akbanktan-bedava-iphone-13-sahibi-olma-firsati-2.jpg

25 Eylül akşamı saat 23:59’ da sonlanacak olan kampanyanın çekilişi, 5 Ekim tarihinde saat 10:00’ da Noter huzurunda gerçekleştirilecek. Kampanya kapsamında, çekilişle belirlenen 30 kişi iPhone 13 Midnihgt 128 GB cep telefonu kazanacak. Telefon sim kart ve hat hariç olarak, sadece cep telefonu olarak kazananlara iletilecek.

Kampanya Milli Piyango tarafından izinli olarak, Noter Huzurunda gerçekleştirilecek bir çekilişle kazananları belirleyecek. Kazananların ödülleri Ekim ayı içerisinde kendilerine ulaştırılacak. Çekilişle belirlenen adayların, ilan edilmesinden sonra, ilanda belirtilen kanallar aracılığıyla iletişime geçmesi gerekiyor. Bir iPhone 13 sahibi olmak istiyorsanız, 25 Eylül tarihine kadar Akbank mobil uygulamasını indirerek, kampanyaya katılmanızı öneriyoruz. Akbank müşterisi olup mobil uygulama kullanmayanların, hemen cep telefonlarına uygulamayı indirmeleri halinde, kampanyaya da katılabiliyorlar.

Son Haberler