Apple, iPhone 14 Pro’nun kamera yeteneklerini İstanbul’da gösterdi: Nefes kesen çekimler yapıldı!

Apple, iPhone 14 Pro’nun kamera yeteneklerini İstanbul’da gösterdi: Nefes kesen çekimler yapıldı!
Teknoloji devi Apple, üst düzey kameralara sahip iPhone 14 Pro modelinin kamerasını İstanbul’da gösterdi. Kapalıçarşı’da çekilen görüntüler büyük ilgi gördü.

Apple, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru iPhone 14 serisini tanıttı. Tasarım değişikliklerine ek olarak teknoloji devi önemli yenilikleri de iPhone 14’lerin beraberinde getirdi. Kamera tarafında da önemli değişiklikler yapıldı ve iPhone 14 Pro’lar üst düzeye lensler ile donatıldı.

48 Megapiksel çözünürlükteki iPhone 14 Pro kamerasının yetenekleri, Apple Türkiye tarafından yeni bir video ile gözler önüne serildi. Kapalıçarşı’da çekilen görüntüler hem halk arasında hem de sosyal medyada büyük ilgi topladı.

iPhone 14 Pro’dan nefes kesen çekim

iPhone ile çekilen ve konusu “Büyük Kaçış” olan kısa film, iPhone 14 Pro’nun kamerasının neler yapılabileceğini gösteriyor ve Türkiye’nin genç neslini güçlendirmeye, onlara ilham vermey, amaçlıyor.

Paylaşılan video, Kapalıçarşı’nın dar sokaklarında koşuşturma, zıplama ve itiş kakışları yakalamak için Hareket modunun gelişmiş sabitleme yeteneklerinden faydalanıyor.

Öte yandan, daha sürükleyici bir hikaye için odağı sorunsuz bir şekilde değiştirmek için geliştirilen Sinematik Mod; en küçük detayları bile vurgulayan makro çekim özelliği; aksiyon sekanslarında dram yaratmak için ağır çekim; ve çeşitli aydınlatma koşullarında dinamik video için inanılmaz loş ışık performansından faydalanıyor.

Son Haberler