Apple, iPhone için iOS 16.6 beta güncellemesini yayınladı... Neler yeni?

Apple, iPhone için iOS 16.6 beta güncellemesini yayınladı... Neler yeni?
WWDC 2023 etkinliği yaklaşırken Apple geliştirici programına kayıtlı iPhone kullanıcıları için iOS 16.6 beta güncellemesini yayınladı. Peki güncelleme ile neler geldi?

Apple, kısa süre önce desteklenen tüm iPhone modelleri için iOS 16.5 güncellemesini yayınladı. Birçok özellikle gelen güncellemenin ardından geliştiriciler için iOS 16.6 beta güncellemesi de hemen akabinde yayınlandı. Peki neler geldi?

iOS 16.6 geliştiriciler için çıktı

iOS 16.6 beta sürümü, Apple'ın iOS 16 yazılım döngüsündeki son güncellemelerden biri olarak geliyor. Bu sürüm, iOS 16.5'in ardından geliştiricilere ve halka açık beta test kullanıcılarına sunuldu ve dünyanın dört bir yanında yayınlandı.

iOS 16.6 beta sürümünün yeni özellikler veya değişiklikler içerip içermediği henüz bilinmiyor. Ancak Apple, iOS 17'yi önümüzdeki ay WWDC 2023'te duyurması bekleniyor, bu yüzden büyük olasılıkla yeni özellikleri bu güncellemeden sonra saklıyor.

fwgfwhoxsaebtqn.jpgfwgfwhoxsaebtqn.jpg

Bilmeyenler için iOS 16.5 sürümü, LGBTQ+ topluluğunu ve kültürünü onurlandırmak için Kilit Ekranı için yeni bir Pride Celebration duvar kağıdı, Apple News kullanıcıları için sporla ilgili özellikler ve bazı hata düzeltmeleri eklemişti.

Peki iOS 16.6 beta güncellemesi nasıl yüklenir?

iOS 16.6 beta sürümünü yüklemek isteyen geliştiriciler, Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünden indirebilirler.

Kaynak: 9to5mac
Derleme: Veteknoloji.net

Son Haberler