Apple'dan iPhone'lara iOS 17 öncesi sürpriz güncelleme

Apple'dan iPhone'lara iOS 17 öncesi sürpriz güncelleme
Yeni iOS 17 güncellemesi şu an beta kullanıcıları tarafından aktif olarak kullanılabiliyor. Ama Apple, iOS 16 kullanıcılarını da unutmadı ve onlar için de yeni bir güncelleme yayınladı.

Geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüğü iOS 17 ile ses getiren Apple, yeni güncellemesini beta kullanıcılarına sundu. Şu anda cihaz ayarlarında yer alan beta kısmından dileyen herkes iOS 17'yi indirip deneyimleyebilir.

Ama bunun dışında mevcut iOS 16.5 ve iOS 16.6 sürümleri için de yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Kısa süre önce Apple, geliştiriciler için iOS 16.6 beta 3 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme, iOS 17'nin test aşamasında olduğu sırada geldi.

Yeni iOS 16.6 güncellemesi yayınlandı

Yeni özelliklerin tamamı iOS 17'de olduğu için, son yayınlanan iOS 16.6'nın üçüncü beta sürümünde herhangi bir yeni özellik yok. Ancak bugün yayınlanan güncelleme hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerine odaklanıyor.

Söz konusu güncelleme yukarıda da belirttiğimiz gibi beta profile sahip kullanıcılar için indirilebilir. Yapı numarası ise 20G5047d ve ortalama 526 MB'lık boyutla geliyor .

Son Haberler