Bilgisayarlarla yarışacak! 24 GB RAM’li telefonlar geliyor, hem de tanıdık markalardan

Bilgisayarlarla yarışacak! 24 GB RAM’li telefonlar geliyor, hem de tanıdık markalardan
RAM konusunda Android cihazlar çığır açmaya devam ediyor. BBK’ya ait OnePlus, Oppo ve Realme’den 24 GB RAM’li telefon geliyor.

Mobil sektörde Android ve iOS rekabeti hız kesmeden devam ederken, üreticiler en iyi cihazları sunmak için tüm kozlarını oynuyor.

Android üreticileri daha önce yüksek çözünürlüklü kameralar ile şanslarını denerken, bu noktada iyi bir başarıya ulaştı. Şimdi ise RAM konusunda bir atılım gerçekleşecek bu kez gerçekten çok ses getirmesi bekleniyor. Çünkü dillerde 24 GB RAM’li telefonlar var.

Akıllı telefonlarda 24 GB dönemi başlıyor

Çinli firmalar bunun için çalışmalara başladı. Çinli mikroblog Digital Chat Station’un aktardığına göre 24 GB RAM’e sahip akıllı telefonlar, OPPO, OnePlus ve Realme tarafından ilk olarak piyasaya sürülecek.

24 GB RAM’ın epey avantajı olacak; öncelikle çok sayıda uygulamayı aynı anda açık tutabilir ve aralarında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Bu sayede iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca, yüksek grafik kalitesine sahip oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilir ve gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Son olarak, 24 GB RAM'e sahip akıllı telefonlar, yapay zeka ve artırılmış gerçeklik gibi teknolojileri daha iyi destekleyecek ve yeni nesil uygulamalara hazır olacak.

Son Haberler