Cepleri bayram ettiren fiyatıyla Türkiye'de! Xiaomi Civi 3’ün özellikleri bomba!

Cepleri bayram ettiren fiyatıyla Türkiye'de! Xiaomi Civi 3’ün özellikleri bomba!
Xiaomi Civi 3, 30 Mayıs'ta piyasaya sürülecek. Resmi açıklama yapılmadan önce, Civi 3 hakkında bilinenler nelerdir? İşte, bu sorunun cevabı!

Xiaomi Civi 3’ün özellikleri bomba! Cepleri bayram ettiren fiyatıyla Türkiye'de - Xiaomi, Civi 3 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu telefonun özellikleri merak konusu olurken, sızdırılan bilgilere göre Xiaomi Civi 3, 30 Mayıs'ta piyasaya sürülecek. Resmi açıklama yapılmadan önce, Civi 3 hakkında bilinenler nelerdir? İşte, bu sorunun cevabı!

Civi 3, teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak özellikler sunuyor. AMOLED ekranında 120 Hz yenileme hızı ve Full HD+ çözünürlük ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan bu akıllı telefon, göz alıcı bir tasarıma sahip olacak.

Civi 3'ün ön tarafta hap şeklinde iki kamera barındırması bekleniyor. Her bir sensörün 32 Megapiksel çözünürlüğe sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu özellik, özçekim çekenlerin en büyük yardımcısı olacak.

Arka kamera kurulumunda Sony IMX800 ana kameranın kullanılacağı söyleniyor. Üçlü bir kamera kurulumu olan Civi 3, ultra geniş açılı ve makro lensler ile harika fotoğraflar çekmenizi sağlayacak.

Xiaomi Civi 3, MediaTek Dimensity 8200 işlemci ile güçlendirilecek. Bu sayede, kullanıcılar yüksek performanslı bir deneyim yaşayacaklar.

Civi 2'den Farklılıklar!

Civi 2'den farklı olarak, Civi 3'ün özellikleri oldukça iddialı. Civi 3, daha büyük bir ekran, daha yüksek yenileme hızı ve daha güçlü bir işlemciye sahip. Ayrıca, daha yüksek bir megapiksel çözünürlüğüne sahip olan ön kameralar ile harika özçekimler yapabilirsiniz.

Son Haberler