General Mobile GM 23 ile tanışın: İşte fiyat ve özellikleri

General Mobile GM 23 ile tanışın: İşte fiyat ve özellikleri
General Mobile, merakla beklenen GM 23 modelini tanıttı. Yeni model GM 23'ün fiyatı ve özellikleri merak ediliyor. İşte ayrıntılar...

General Mobile'ın yeni akıllı telefon modeli GM 23 resmi olarak tanıtıldı. 8GB'a kadar RAM ve 128GB dahili hafıza ile birlikte gelen telefon, aynı zamanda MediaTek Helio G37 işlemcisiyle de iyi bir performans vaat ediyor.

MediaTek HyperEngine 2.0 teknolojisinin sağladığı performans sayesinde GM 23, düşük güç tüketimi ile kesintisiz oyun deneyimi yaşatıyor.

GM 23'ün 50MP kamerası; 4'ü 1 arada piksel gruplama teknolojisi ile düşük ışık koşullarında renk doğruluğu ve yüksek kaliteli kareler sağlamak için tasarlanmış. GM 23'ün alan derinliği özelliği ise, kullanıcılara daha net ve derinlikli portre fotoğraf deneyimi sunarken; geliştirilmiş gece modu da, düşük ışıkta bile iyi fotoğraflar çekmeyi mümkün kılıyor.

Doğanın büyüleyici güzelliğinden ilham alarak tasarlandığı söylenen GM 23, renkleriyle ve cam arka kapağı ile de dikkat çekiyor. 6.52 inç HD+ geniş ekranı ve 90Hz ekran yenileme hızıyla GM 23, akıcı bir ekram deneyimi sunuyor. Pil kapasitesi ise 5000mAh olarak belirlenmiş.

General Mobile GM 23 fiyatı ne kadar?

General Mobile GM 23, 5.199 TL fiyatıyla ön siparişe çıkacak.

Son Haberler