Google Pixel 8 Pro daha önce görülmeyen bir özellikle geliyor

Google Pixel 8 Pro daha önce görülmeyen bir özellikle geliyor
Google'ın Pixel 8 Pro akıllı telefonu, şaşırtıcı bir özellikle geliyor. Yeni özelliğe göre Pixel 8 Pro, insanların ve nesnelerin sıcaklığını ölçebilecek bir termometre barındıracak.

Son sızıntılar Google'ın Pixel 8 Pro akıllı telefonunun yerleşik bir termometre ile gelebileceğini gösteriyor. Pixel 8 Pro'nun tasarımı Pixel 7 Pro'ya oldukça benziyor. Ancak, 7 Pro gibi üç ayrı kameraya sahip olmak yerine, Pixel 8 Pro'nun tüm kameraları ve termometre sensörünü barındıran bir kamera çubuğuna sahip olacağı söyleniyor.

91 Mobiles tarafından yayınlanan bir rapora göre, özel termometre sensörü insanların ve nesnelerin sıcaklığını ölçebilecek. Yeni sensörün yalnızca Pixel 8 Pro'da bulunması bekleniyor ve daha ucuz Pixel 8 modelinde bulunmayabilir. Rapor, Google çalışanlarının yeni Pixel 8 Pro'yu şimdiden test ettiğini iddia ediyor.

TERMOMETRE İLE SICAKLIK ÖLÇÜLEBİLECEK

91mobiles'ten sızdırılan bir video, kullanıcıların Pixel 8 Pro ile sıcaklıklarını nasıl ölçebileceklerini gösteriyor. Sızdırılan video, termometreyi kullanmak için Pixel kullanıcılarının şakaklarını veya alınlarını örten tüm aksesuarları çıkarması gerektiğini gösteriyor. Daha sonra telefonu cilde dokunmadan yüzlerine yaklaştırmaları ve ardından termometreden bir okuma almak için telefonu 5 saniye boyunca hareket ettirmeleri gerekecek.

Pixel 8 serisinin bu yıl Ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Pixel 8 Pro'nun henüz piyasaya sürülmemiş Tensor G3 yonga setinden güç alması ve geçen yılki akıllı telefondan daha küçük olan 6,52 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca arkada 50 MP'lik bir Samsung kamera ve özçekimler için bir delikli kamera ile gelebilir.

Son Haberler