Google, ücretsiz VPN özelliğini Pixel'e ekledi

Google, ücretsiz VPN özelliğini Pixel'e ekledi
Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro'yu hiçbir ekstra ücret ödemeden VPN by Google One listesine ekledi.

Teknoloji devi Google, 12. Pixel özelliğini duyurdu. Her ayın ilk Pazartesi günü yayınlanan bu özellik, yılın son Pixel özelliği. Ancak Google, bunun bugüne kadarki en büyük ve Google Pixel Watch için bir ilk olduğunu iddia ediyor. Yeni özellikler Pixel Watch'un yanı sıra en yeni Pixel 7 ve 7 Pro aracılığıyla Pixel 4a'ya sunulacak.

VPN by Google One, çevrimiçi iken gizlilik ve güvenlik sunar ve ağ trafiğinin kullanıcının kimliğine bağlı olmamasını sağlar.

Pixel cihaz kullanıcıları artık güvenlik ve gizlilik ayarlarını, risk seviyelerini ve diğer bilgileri tek bir yerden inceleyebilecekler. Yeni özellik akıllı telefonlarını, hesaplarını ve şifrelerini korumayı kolaylaştıracak. Bu, herhangi bir güvenlik riskini size bildiren ve gizliliğinizi ve güvenliğinizi geliştirmek için size kolay adımlar sunan yeni eylem kartlarını içerir.

Pixel telefonlarda geliştirilmiş arama

Google, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için diğer arayanın sesini geliştirmek ve arka plan gürültüsünü azaltmak için Clear aramayı tanıttı. Pixel'in Kaydedicisi ile kullanıcılar Pixel 6 veya daha yeni bir Pixel ile İngilizce bir konuşmayı kaydedip yazıya dökebilecekler.

Kayıt cihazı ayrıca her konuşmacıyı tanımlayıp etiketleyebiliyor ve konuşmacı değiştiğinde satır sonları ekleyebiliyor. Kullanıcılar ayrıca her bir kişinin ayrı ayrı etiketlendiği bir röportajı, toplantıyı, dersi veya konuşmayı da kaydedebiliyor. Bu özellik, konuşmacı etiketlemesini canlı olarak ve cihaz üzerinde işlemek için makine öğrenimini kullanır, böylece kayıt yaparken çalışmasını izleyebilirsiniz.

Fitbit Uyku Profili Pixel Watch'a geliyor

Fitbit Uyku Profili artık Pixel Watch'ta kullanılabilir. Kullanıcıların uykuları ve uyku tarzlarının ne anlama geldiği hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olacak ve daha iyi dinlenmeleri için ipuçları sunacak. Bu özellik, altı uyku hayvanından biriyle düzeninizi tasvir etmek için süre, yatma zamanı tutarlılığı ve kesinti dahil olmak üzere uykunun 10 farklı yönünü dikkate alır.

Son Haberler