iPhone 15 Pro'nun kılıfları ortaya çıktı: Tasarımda dikkat çeken değişiklik!

iPhone 15 Pro'nun kılıfları ortaya çıktı: Tasarımda dikkat çeken  değişiklik!
Apple, eylül ayında iPhone 15 serisini piyasaya sürecek. Bunun öncesinde telefonlarla ilgili bazı bilgiler sızdırılırken, yakın zamanda buna casus kılıf resimleri de eklendi. Tasarımda önemli bir değişiklik ortaya çıktı.

iPhone 14 serisiyle ses getiren Apple, kısa sürede satış rekoru kırarak kasasını yine doldurdu. Dünyanın en çok satan telefonlar arasına giren 14 serisi, Apple için önemli başarılardan biri oldu.

Gözler şimdi iPhone 15 serisine çevrildi ve çok önemli bir detay daha ortaya çıktı. Güvenilir kaynaklar, iPhone 15'in olduğu iddia edilen kılıf görsellerini ortaya çıkardı. İşte tasarımdaki dikkat çeken değişiklik...

iPhone 15 serisinde önemli değişiklik

Tanııtmına az bir süre kala iPhone 15 Pro Max'in olduğu söylenen kılıf görseli paylaşıldı. Kamera tasarımından kasaya kadar pek çok detayı öne çıkaran bu görsel, yapılacak büyük değişikliği de ortaya çıkardı.

9554dde8-f58d-419b-950f-b6d72b12.jpg

Sızdırılan görsellere göre iPhone 15 Pro Max'in sessize alma tuşunda önemli bir değişiklik yapılacak. Kılıf görselinde ses açma kapama tuşlarının olduğu kısım genişletilirken, Apple'ın bu noktada ne gibi bir değişiklik yapacağı da merak konusu oldu.

11f70dc2-0c28-4c30-a826-c19a4b60.jpg

Normal bir iPhone'da sessize alma tuşunun olduğu bölüm daha kare bir yapıya sahip. Ancak iPhone 15'te bu işlevin yerinde değişiklik yapılacak ve daha yuvarlak bir yuvaya yer verilecek.

Son Haberler