iQoo Neo 7 SE, TENAA'da listelendi, temel özellikleri açıklandı

iQoo Neo 7 SE, TENAA'da listelendi, temel özellikleri açıklandı
TENAA listesi, yaklaşmakta olan telefonun tüm temel özelliklerini ortaya çıkardı. Rapora göre iQoo, telefonun temel özelliklerini paylaşmak için bir poster de yayınladı. Rapor ayrıca şirketin şu anda Çin'deki resmi web sitesinde cihaz için ön siparişleri kabul ettiğini iddia ediyor.

Vivo'nun alt markası iQoo, bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon serisi olan iQoo 11 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iQoo 11 ve iQoo 11 Pro cihazlarının Çinli şirketin yerel pazarında 2 Aralık'ta piyasaya sürülmesi bekleniyor. Akıllı telefon üreticisinin premium telefonların yanı sıra bir bütçe teklifiyle portföyünü genişletmesi bekleniyor. iQoo Neo 7 SE cep telefonunun da aynı tarihte amiral gemisi cihazlarla birlikte piyasaya sürülmesi muhtemeldir.

GizmoChina tarafından hazırlanan bir habere göre daha ucuz iQoo Neo 7 SE akıllı telefon, V2238A model numarasıyla TENAA sertifikasyon platformunun veri tabanında yer aldı. TENAA listesi, yaklaşmakta olan telefonun tüm temel özelliklerini ortaya çıkardı. Rapora göre iQoo, telefonun temel özelliklerini paylaşmak için bir poster de yayınladı. Rapor ayrıca şirketin şu anda Çin'deki resmi web sitesinde cihaz için ön siparişleri kabul ettiğini iddia ediyor.

iQoo Neo 7 SE: Beklenen özellikler Yaklaşan akıllı telefonun 120Hz yenileme hızını ve Full HD+ çözünürlüğü destekleyen 6.78 inç AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. iQoo Neo 7 SE, gücünü MediaTek Dimensity 8200 mobil platformundan alacak ve üç farklı RAM ve depolama seçeneği sunabilir. Cihazın üç RAM ve depolama varyantı olabilir -- 8GB RAM + 128 GB depolama, 8GB RAM + 256 GB depolama ve 12 GB RAM + 256 GB depolama sürümleri.

Fotoğrafçılık için, Neo 7 SE'nin 64MP ana kamera ve 2MP ikincil ünite içerebilen çift arka kamera kurulumuna sahip olacağı tahmin ediliyor. Akıllı telefon ayrıca özçekimler ve görüntülü aramalar için 16 MP'lik bir ön kameraya sahip olacak.

iQoo Neo 7 SE'nin 120W hızlı şarjı destekleyebilen 5.000mAh çift hücreli bir bataryaya sahip olması bekleniyor. Ayrıca, ahizenin bir ekran içi parmak izi tarayıcısı ve bir IR blaster'a sahip olacağı da tahmin ediliyor. Neo 7 SE'nin üç farklı renk seçeneğiyle geleceği tahmin ediliyor: Galaksi, Elektrik Mavisi ve Yıldızlararası Siyah.

Son Haberler