Katlanabilir ekranlı Galaxy Z Flip 5'in yepyeni renk seçenekleri ortaya çıktı

Katlanabilir ekranlı Galaxy Z Flip 5'in yepyeni renk seçenekleri ortaya çıktı
Samsung'un bir sonraki katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip 5, adete renk cümbüşü olacak. Cihazın birbirinden renkli görüntüleri lansman öncesi paylaşıldı.

Katlanabilir ekranlı telefon pazarında devrim yaratan Samsung, son olarak karşımıza Galaxy Z Flip 4 ve Fold 4 ikilisi ile çıkmıştı. Daha önceki nesillerde yaşanan ekran sorunları pek çok kez gündeme gelirken, Samsung yeni modelleriyle artık daha az hata yapıyor.

Z Flip 4'ün piyasaya çıkmasının üzerinden birkaç aydan fazla zaman geçti ve gözler Galaxy Z Flip 5'e çevrildi. Artık tanıtım tarihine doğru ilerlerken Galaxy Z Flip 5'in de tasarımı ve detayları netleşmeye başladı. Son olarak cihazın rengarenk seçenekleri de ortaya çıktı.

Galaxy Z Flip 5'in 8 renk seçeneği ortaya çıktı

Ünlü ekran analistlerinden Ross Young, Galaxy Z Flip 5'in 8 renk seçeneğini paylaştı.

samsung-galaxy-z-flip-5-colors-2.jpg

Buna göre Samsung'un bir sonraki katlanabilir telefonu; Mavi, Yeşil, Platin ve Altın olmak üzere 4 renk seçeneğine sahip olurken, ek olarak; bej, gri, açık yeşil ve açık pembe gibi renkler de karşımıza çıkacak.Young aynı zamanda Siyah ve Açık Mavi renklerinin yer alacağını da belirtti.

Önceki sızıntılara göre Galaxy Z Flip5, arkasında 3,4 inç'e kadar boyutlara ve benzersiz bir klasör şeklindeki tasarıma sahip daha büyük bir ikincil ekranla gelecek. Cihaz gücünü Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden alırken, ön tarafında su damlası tasarımına benzeyen çentikli bir ekran yer alacak.

Kaynak: Ross Young- Twitter
Derleme: Veteknoloji.net / Okan Güleş

Son Haberler