Mayıs ayı için akıllara zarar kampanya! Samsung M12'ye binlerce TL indirim yapıldı! Almak isteyen düşünmesin

Mayıs ayı için akıllara zarar kampanya! Samsung M12'ye binlerce TL indirim yapıldı! Almak isteyen düşünmesin
Samsung Galaxy M12, 2021 yılında Samsung tarafından piyasaya sürülen bir akıllı telefon modelidir.

Carrefour'un fiyat performans cihazı olarak dikkat çeken Samsung M12, CarrefourSA kart sahiplerine özel yüzde 25 indirimle yeniden müşterilerin ilgisini çekiyor. Gündemden düşmeyen indirimleriyle adından söz ettiren Carrefour, bu kampanyasıyla da konuşulmaya devam edecek.

Samsung Galaxy M12'nin Özellikleri

Samsung Galaxy M12, 2021 yılında Samsung tarafından piyasaya sürülen bir akıllı telefon modelidir. İşte Samsung Galaxy M12'nin öne çıkan özellikleri:

1. Ekran: 6.5 inç HD+ Infinity-V Ekran

Samsung Galaxy M12, büyüklüğüyle dikkat çeken 6.5 inç HD+ Infinity-V ekranıyla geniş bir görüntüleme deneyimi sunar. İnce çerçeveleri ve yüksek çözünürlüğü sayesinde kullanıcılara görsel olarak zengin bir deneyim sunar.

İşlemci: Exynos 850

Güçlü Exynos 850 işlemcisi sayesinde Samsung Galaxy M12, hızlı ve sorunsuz bir performans sergiler. Hem günlük kullanımda hem de yoğun işlemlerde mükemmel bir performans sunarak kullanıcıların beklentilerini karşılar.

RAM ve Depolama: 3GB, 4GB veya 6GB RAM ve 32GB/64GB Depolama

Samsung Galaxy M12, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı RAM ve depolama seçenekleri sunar. 3GB, 4GB veya 6GB RAM seçenekleriyle birlikte 32GB veya 64GB dahili depolama alanı kullanıcılara sunulur. Ayrıca, microSD kart desteğiyle depolama alanını 1TB'a kadar genişletebilme imkanı sağlanır.

Dörtlü Kamera Sistemi: 48MP Ana Kamera, 5MP Ultra Geniş Açılı Kamera, 2MP Makro Kamera ve 2MP Derinlik Sensörü

Samsung Galaxy M12, dörtlü kamera kurulumuyla fotoğraf ve video çekimlerinde yaratıcı olmanızı sağlar. 48MP ana kamera, 5MP ultra geniş açılı kamera, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörü, çeşitli çekim modlarıyla kullanıcıların farklı perspektiflerde ve detaylarda fotoğraf çekmelerine olanak tanır. Ayrıca, 8MP çözünürlüğündeki ön kamera ile özçekimlerinizi yapabilirsiniz.

mayis-ayi-icin-akillara-zarar-kampanya-samsung-m12ye-binlerce-tl-indirim-yapildi-almak-isteyen-dusunmesin.jpg

Samsung M12 Mayıs 2023 Fiyat Listesi Açıklandı!

Samsung M12, uygun fiyatı ve özellikleriyle kullanıcıların dikkatini çeken bir akıllı telefon modeli olarak öne çıkıyor. Mayıs 2023 itibarıyla yapılan fiyat güncellemesiyle Samsung M12'nin fiyatı 5.400,00 TL olarak belirlendi.

Son Haberler