Merakla beklenen Moto E13'ün teknik özellikleri belli oldu

Merakla beklenen Moto E13'ün teknik özellikleri belli oldu
Yeni çıkacak Moto E13'ün Geekbench listesi, akıllı telefonun her bir çekirdeğin 1.61GHz hızında çalışacağı sekiz çekirdekli ARM Unisoc T606 işlemciye sahip olacağını ortaya koyuyor.

Lenovo'nun sahibi olduğu akıllı telefon üreticisi Motorola, birden fazla pazar için yeni ekonomik telefonların piyasaya sürülmesiyle portföyünü genişletmeyi planlıyor. Daha önce, Moto G13 cihazı sırasıyla Tayland ve Hindistan'ın NBTC ve BIS sertifikaları tarafından onaylanmıştı. Şimdi de yeni bir akıllı telefon olan Moto E13'ün Geekench kıyaslama platformunda görüldüğü bildirildi. Yaklaşan cihazın Geekbench listesi, telefonun bazı temel özelliklerini ortaya çıkardı. İşte Moto E13 uygun fiyatlı akıllı telefon hakkında bildiklerimiz.

Moto E13 Geekbench'te listelendi

GizmoChina tarafından yayınlanan bir rapora göre, yaklaşmakta olan Moto E13'ün Geekbench listesi, akıllı telefonun her bir çekirdeğin 1.61GHz hızında çalışacağı sekiz çekirdekli ARM Unisoc T606 işlemciye sahip olacağını ortaya koyuyor. Cihaz Geekbench'in tek çekirdek testlerinde 318 puan, çok çekirdek testinde ise 995 puan aldı. Kıyaslama platformu ayrıca telefonla ilgili beklenen bazı ayrıntıları daha ortaya çıkardı.

Moto E13: Teknik özellikler

Motorola'nın E serisi telefonları bütçe cihazlarıdır ve Moto E13 giriş seviyesi bir model gibi görünüyor. Yukarıda belirtildiği gibi, akıllı telefonun 2GB RAM ile desteklenecek bir Unisoc T606 yonga setine sahip olması bekleniyor.

Telefon 3GB'tan daha az RAM ile gönderilebileceğinden, Android 13 işletim sisteminin Go sürümünü çalıştırması bekleniyor. Geekbench listesi yaklaşan akıllı telefon hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmıyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi gelmesi bekleniyor.

Moto X40 15 Aralık'ta Çin'de satışa sunulacak

Motorola ayrıca en yeni amiral gemisi cihazı Moto X40'ı Çin'de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Moto X40 akıllı telefonun 144Hz yenileme hızını ve HDR10+'ı destekleyebilecek 6,67 inç FHD+ merkeze hizalanmış delikli AMOLED kavisli ekrana sahip olması muhtemel.

Moto X40'ın 16GB RAM ve 512GB dahili depolama ile desteklenen Qualcomm'un en yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olduğu doğrulandı. Cihazın yatay kamera kilidi özelliğiyle gelmesi ve IP68 suya ve toza dayanıklılık derecesine sahip olması muhtemel. Bunun dışında, yaklaşan telefonun 125W hızlı şarjı destekleyecek 4.600mAh pil ünitesine sahip olacağı da söyleniyor.

Son Haberler