Moto G13 teknik özellikleri neler?

Moto G13 teknik özellikleri neler?
Moto G13 lansman öncesinde akıllı telefon birden fazla sertifika aldı. Cihaz şimdi de Bureau of Indian Standards (BIS) web sitesinde görüldü. Moto G13, BIS sertifikasının yanı sıra FCC ve NBTC sertifikalarını da aldı.

FCC listesine göre, Moto G13'ün 20W şarj desteğine sahip 5000mAh pil ile destekleneceği söyleniyor. Sızan görüntülere göre, akıllı telefonun çift arka kamera kurulumuna sahip bir delikli ekrana sahip olması muhtemel. Akıllı telefonun bir AMOLED ekran paneline sahip olması bekleniyor. Cihazın MediaTek Dimensity yonga seti ya da Qualcomm Snapdragon 732G yonga seti tarafından destekleneceği belirtiliyor. Android 13 işletim sistemini çalıştırması muhtemel. Akıllı telefonun 64GB dahili depolama alanına sahip olacağı söyleniyor.

Motorola ayrıca Edge 40 amiral gemisi akıllı telefon serisinin piyasaya sürülmesi üzerinde çalışıyor. Şirket henüz yaklaşan akıllı telefon serisinin lansman tarihini resmi olarak açıklamadı. Ancak lansman öncesinde Moto Edge 40 Pro, bir sertifikasyon web sitesi olan TDRA'da görüldü.

Moto X40 akıllı telefon XT2301 model numarası ile geliyor ve bu da yaklaşan Moto Edge 40 Pro'nun Moto X40 telefonun yeniden markalanmış bir versiyonu olarak geleceğini gösteriyor.

Moto Edge 40 serisi, Eylül ayında Hindistan'da piyasaya sürülen Moto Edge 30 serisinin halefi olarak geliyor. Seri, Motorola Edge 30 Fusion ve Moto Edge 30 Ultra olmak üzere iki akıllı telefondan oluşuyor.

İkili sırasıyla Snapdragon 888+ yonga seti ve Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile güçlendirilmiş olarak geliyor.

Lenovo'nun sahibi olduğu şirket Motorola Edge 30 Ultra'nın 12GB+256GB depolama versiyonunu tanıttı.

Motorola Edge 30 Ultra varyantı, 12GB RAM+256GB depolama varyantı için 64.999 Rs olarak fiyatlandırıldı. Akıllı telefonun iki renk seçeneği bulunuyor: Yıldızlararası Siyah ve Yıldız Işığı Beyazı.

Son Haberler