Motorola Razr 40 ve 40 Ultra'nın tanıtım tarihi belli oldu

Motorola Razr 40 ve 40 Ultra'nın tanıtım tarihi belli oldu
Lenovo'nun sahibi olduğu Motorola, uzun süredir beklenen yeni nesil Razr telefonlarını 1 Haziran'da tanıtmaya hazırlanıyor. Çinli akıllı telefon üreticisi, yeni Moto Razr telefonlarının lansman tarihi belli oldu.

Katlanabilir akıllı telefonlar giderek daha fazla kabul görüyor. Samsung bir süredir katlanabilir pazara hakim durumda. Lenovo'nun sahibi olduğu Motorola, uzun zamandır beklenen yeni nesil Razr telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi, yeni Moto Razr telefonlarının lansman tarihini açıklamak için resmi Twitter hesabında bir teaser video paylaştı. Teaser videoda, 1 Haziran'da "Flip the Script." adlı bir etkinlikte tanıtılacak olan iki cihazın siluetleri gösteriliyor. Bu da şirketin aynı tarihte hem amiral gemisi Moto Razr 40 Ultra'yı hem de daha ucuz olan Razr 40'ı duyuracağını gösteriyor.

Harici ekranın Razr 2022 modelindekinden daha büyük olduğu görülüyor. Gelecek cihazların ayrıca daha yüksek yenileme hızına sahip ekranları ve çift kamera kurulumunu desteklemesi bekleniyor.

9to5Google tarafından yayınlanan bir rapora göre, daha pahalı olan Moto Razr 40 Ultra üç farklı renkte çıkacak ve Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olması bekleniyor. Bu arada, daha ucuz olan Moto Razr 40 daha küçük bir dış kapak ekranına sahip olacak ve benzer özelliklere sahip olabilir.

Son Haberler