OnePlus 12'den görüntü sızdırıldı! Dünyanın en parlak ekranlı telefonu

OnePlus 12'den görüntü sızdırıldı! Dünyanın en parlak ekranlı telefonu
OnePlus 12'ye ait olduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyaya sızdırıldı. OnePlus ayrıca telefonun ekran özelliklerini de doğruladı ve dünyanın en parlak ekranı olarak nitelendirdi.

OnePlus 12'ye ait olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı. Fotoğraflar, Abhishek Yadav ve Ice Universe tarafından X (eski adıyla Twitter) üzerinden paylaşıldı ve ihbarcı Max Jambor telefonun gerçekten OnePlus 12 olduğunu doğruladı.

Dünyanın en parlak ekranlı telefonu

Görüntüler bugün erken saatlerde düzenlenen resmi OnePlus-OPPO-BOE etkinliğinden alınmış gibi görünüyor. OnePlus ayrıca Weibo kanalında etkinlikten bilgiler yayınlayarak OnePlus 12'nin Çinli ekran üreticisi BOE tarafından üretilen "en gelişmiş 2K ekrana" sahip olacağını doğruladı. Önceki sızıntılar amiral gemisinin 6.82 inç 120Hz LTPO ekranla donatılacağını öne sürmüştü ve OnePlus şimdi bu bilgilerin bir kısmını doğruladı. OnePlus 12'nin ayrıca 3,168 x 1,440 ekran çözünürlüğüne sahip olacağı söyleniyor. Şirket, 2.600 nit'ten "çok daha fazla" tepe parlaklığı ile "dünyanın en parlak ekranı" olacağını açıkladı. Bu, 1.300 nit pik parlaklığa sahip OnePlus 11'e kıyasla büyük bir sıçrama anlamına geliyor.

OnePlus 12'nin güvenilir sızdırıcı Steve 'OnLeaks' Hemmerstoffer'ın izniyle sızan görüntülerini zaten görmüştük ve bu yeni görüntüler daha önce gördüklerimizle uyumlu görünüyor. Sızdırılan görüntülerde ana kamera dizisi de görülebiliyor. OnePlus 11'inkine benzer bir tasarıma sahip.

Son Haberler