OnePlus 9 serisi için OxygenOS 13.1.0.500 güncellemesi çıktı: Dikkat çeken yenilikler geldi!

OnePlus 9 serisi için OxygenOS 13.1.0.500 güncellemesi çıktı: Dikkat çeken yenilikler geldi!
OnePlus 9 serisi için yeni güncelleme piyasaya sürülmeye başlandı. Hem OnePlus 9 hem de OnePlus 9 Pro için yayınlanan güncelleme OxygenOS 13.1.0.500 sürüm numarasıyla geliyor.

Aylık güvenlik ve özellik güncellemelerini düzenli olarak yayınlayan OnePlus, amiral gemisi telefonları için kısa süre önce kapsamlı bir OxygenOS güncellemesi daha yayınladı.

Çinli şirketin bir zamanlar akıllı telefon pazarına öncülük eden modelleri, son güncelleme ile yeni özellikle kavuştu. Buna ek olarak performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri de yine aynı güncelleme paketinin içerisinde yapıldı.

OnePlus 9 serisi yeni güncellemeyle çok daha iyi

Kısa süre önce Hindistan’da kullanıma sunulan güncelleme, OxygenOS 13.1.0.500 yapı numarasıyla beraber her iki telefona da yeni özellikler getiriyor. .

OnePlus’ın yeni güncellemesi; yakında olmak­ kaydıyla telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında otomatik bağlantı sağlayan yeni bir otomatik bağlantı seçeneğini ekliyor.

oneplus-9-guncelleme.jpg

Öte yandan Devdiscourse’nin haberine göre sağlık açısından da yine bu sürüm, uygulamalardaki ve fotoğraflardaki görüntüleri tanıyabilen ve duyurabilen bir TalkBack özelliğini getiriyor. Ek olarak, kullanıcıların şimdiye odaklanmasına yardımcı olmak için iki mod barındıran ((Deep Zen ve Light Zen) Zen Space uygulamasını sunuyor.

Ek olarak oyuncular için de yeni gelişmeler var. OnePlus, Game Assistan’a Şampiyona modu ve müzik çalma kontrolü ekledi.

GÜNCELLEMENİN TAM DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ İSE ŞÖYLE

Kusursuz ara bağlantı

-Yeni otomatik bağlantı özelliği, yakınlardaki telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında otomatik bağlantı sağlar.

Kişiselleştirme

-Omoji'nin işlevselliğini ve kitaplığını genişletir.

Sağlık

-Uygulamalardaki ve Fotoğraflar'daki görüntüleri tanıyan ve bildiren yeni bir TalkBack özelliği ekler.

-Şimdiye odaklanmanıza yardımcı olmak için Deep Zen ve Light Zen olmak üzere iki modla yeni Zen Space uygulamasını ekler.

-Ana ekrandaki yeni bir yardımcı pencere öğesi ve hızlı öğreticilerle Basit modu iyileştirir.

Oyun deneyimi

-Game Assistant'a Şampiyonluk modu ekler. Bu mod, size daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için bildirimleri, çağrıları ve diğer mesajları devre dışı bırakırken performansı artırır.

-Game Assistant'a bir müzik çalma kontrolü ekler, böylece oyun oynarken müziği kolayca dinleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

OnePlus 9/9 Pro için OxygenOS 13.1.0.500 güncellemesi kademeler halinde sunuluyor. Tüm modeller birkaç gün içinde yeni sürümü bulunduğu ülkede alacaktır.

Kaynak: Devdiscourse

Son Haberler