OnePlus Pad'in seri üretimine başlandı

OnePlus Pad'in seri üretimine başlandı
Uzun zamandır sızdırılan bilgilerle kendinden söz ettiren OnePlus Pad hakkında yeni bilgiler geldi...

2013 yılında OPPO’dan ayrılarak akıllı telefon sektörüne giriş yapan OnePlus, birkaç yıl içinde Apple ve Samsung gibi üreticilerin ürünlerine doğrudan rakip olan cihazlarla karşımıza çıkmaya başladı. Bu nedenle sektörde daha çok amiral gemisi katili olarak lanse edilen premium modelleri ile ün kazandı. OnePlus, zaman geçtikçe odağını giriş ve orta segment modellere de çevirdi. Bu hareketiyle hitap ettiği kitle genel kullanıcı kitlesi haline geldi. Öte yandan çok yakında tablet sektörüne de giriş yapmaya hazırlanan şirket, son ortaya çıkan bilgilere göre ilk tableti için geri sayıma geçti.

uc-oneplus-modeline-daha-android-12-mujdesi.webp

OnePlus, ilk tableti için üretime başladı

Bilindiği üzere son dönemde OPPO ve Realme gibi şirketler de tablet pazarına hızlı bir şekilde giriş yaptı. Bu şirketleri takip eden OnePlus, çok yakında yeni tabletini kullanıcılara tanıtacak. Cihazın ismi daha önce Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi veri tabanında ortaya çıkan bilgilere göre OnePlus Pad olacak. Bunun dışında sektörde güvenilir sızıntıları ile ön plana çıkan Mukul Sharma’ya göre cihazla ile ilgili çalışmalarda son aşamaya gelindi. Hatta tabletin seri üretiminin başladığını iddia etti. Bu söylentilerin doğru olması halinde tabletin önümüzdeki birkaç ay içerisinde tanıtılacağı ön görülüyor. Hatta tanıtım için haziran ayının daha ağır bastığını, ancak bunun şimdilik doğrulanamadığını belirtmek gerekir.

www-ubuy-com.jpg

OnePlus’ın diğer teknolojik ürünleri

OnePlus, 17 Aralık 2013'te Çin'de kurulmuş Hong Kong merkezli bir akıllı telefon üreticisidir. Oppo'dan ayrılan Pete Lau tarafından kurulmuştur. Oppo,Vivo,iQOO ve Realme markalarının da sahibi olan BBK Electronics'in alt kuruluşudur. OnePlus One, OnePlus Nord 5G tanıttığı diğer ürünleridir.

Son Haberler