Oppo Find X6 görüntüleri sızdırıldı! İşte yeni telefonun o görüntüsü

Oppo Find X6 görüntüleri sızdırıldı! İşte yeni telefonun o görüntüsü
Yaklaşmakta olan Oppo Find X6 serisi telefonların bazı temel özellikleri daha önce bildirilmişti. Şimdi ise Oppo Find X6 akıllı telefonun görüntüsü ortaya çıktı.

Oppo, Find X5 amiral gemisi serisini bu yılın başlarında Şubat ayında küresel pazarlar için piyasaya sürmüştü. Hem Oppo Find X5 hem de Find X5 Pro akıllı telefonlar, kamera çıkıntısına geçiş yapan ve bu cihazlara premium bir görünüm sunan seramik bir arka panele sahip. Söylentiler, şirketin Oppo Find X5 serisini takip edecek akıllı telefon serisi üzerinde çalışmaya başladığını gösteriyor. Yaklaşmakta olan Oppo Find X6 serisi telefonların bazı temel özellikleri daha önce bildirilmişti. Şimdi, yeni bir rapor, yaklaşan telefonun tasarımını ortaya çıkaran vanilya Oppo Find X6 akıllı telefonun işlenmiş görüntüsünü sızdırdı. Şirketin Find X6 amiral gemisi serisini Mart 2023'e kadar piyasaya sürmesi bekleniyor.

oppo-find-6.jpg

Oppo Find X6: Beklenen tasarım

Android Authority tarafından yayınlanan bir rapora göre, Evan "@evleaks" Blass adlı bir ihbarcı Oppo Find X6 akıllı telefonun yeni bir görüntüsünü paylaştı. Görsel, yaklaşan telefonun selefine kıyasla farklı bir tasarım diline sahip olacak gibi duruyor.

Oppo Find X5'in arka panelinde daha küçük bir dikdörtgen kamera çıkıntısı vardı. Görsel, şirketin sensörlerin altına yerleştirilmiş Hasselblad markasına da sahip olan dikdörtgen arka kamera modülünün boyutunu artırdığını gösteriyor. Hasselblad markasının tüm kamera modülünün neredeyse %33'ünü kapladığı görülüyor.

Sızdırılan görüntüde ayrıca önceki nesil modellerde bulunmayan bir periskop lens de görülüyor. Söylentiler doğruysa Oppo Find X6 akıllı telefon, 50MP ana kamera ve 50MP ultra geniş açılı sensör ile birlikte bir periskop lensi barındıracak.

Oppo Find X6: Beklenen özelliklerOppo'nun vanilya Find X6 akıllı telefon modelinin 120Hz yenileme hızını destekleyecek 6,7 inç LTPO OLED ekrana sahip olması muhtemel. Bu telefonun Qualcomm'un en yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alması ve 512 GB'a kadar depolama alanıyla birlikte gelmesi bekleniyor.

Oppo Find X6 cihazının ayrıca 100W kablolu şarjı ve 50W kablosuz şarjı destekleyebilecek 5000mAh pil ünitesine sahip olacağı söyleniyor. Yaklaşan telefonla ilgili daha fazla detayın önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Son Haberler