Oppo Find X6 Pro, üç adet 50 megapiksel arka kamera sensörüne sahip olabilir: Rapor

Oppo Find X6 Pro, üç adet 50 megapiksel arka kamera sensörüne sahip olabilir: Rapor
Oppo, Oppo Find X6'nın Çin'de piyasaya sürülmesiyle akıllı telefon serisini genişletecek gibi görünüyor. Serinin iki telefondan oluştuğu söyleniyor: Oppo Find X6 ve Find X6 Pro. Çinli akıllı telefon üreticisi, yaklaşmakta olan Find X serisinin resmi tarihini henüz açıklamadı, ancak lansmandan önce, Pro varyantının kamera özellikleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Oppo, Çin'de Oppo Find X6'nın piyasaya sürülmesiyle akıllı telefon serisini genişletecek gibi görünüyor. Serinin iki telefondan oluştuğu söyleniyor: Oppo Find X6 ve Find X6 Pro. Çinli akıllı telefon üreticisi, yaklaşmakta olan Find X serisinin resmi tarihini henüz açıklamadı, ancak lansmandan önce, Pro varyantının kamera özellikleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Digital Chat Station'ın (Weibo aracılığıyla) bir raporuna göre, Oppo Find X6 Pro'nun Optik Görüntü Sabitleme (OIS) teknolojisine sahip Sony IMX989 sensörü tarafından desteklenen 50MP üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacağı bildiriliyor.

Oppo Find X6 serisinin muhtemelen 2023'ün ilk çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor. Cihazların sırasıyla Snapdragon 8+ Gen 1 ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga setlerinden güç alacağı söyleniyor.

Oppo ayrıca yaklaşan Reno serisi akıllı telefonunun iç pazarda lansmanına doğru ilerliyor. Şirketin Reno 9, Reno 9 Pro ve Reno 9 Pro+ cihazlarını tanıtacağı söyleniyor. Üç cihazın sırasıyla Snapdragon 778G Plus, Mediatek Dimensity 8200 ve Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setleri ile donatılması bekleniyor. Önceki raporlara göre, Reno 9 serisinin Çin'e Kasım ayı sonuna kadar ulaşması bekleniyor.

Son Haberler