Oppo Reno 8T muhtemelen 33W şarj desteğine sahip olacak

Oppo Reno 8T muhtemelen 33W şarj desteğine sahip olacak
Oppo'nun Reno 8 serisini genişletmek için çalışıyor. Akıllı telefonun Oppo Reno 8T olması muhtemel ve TKDN, EEC, BIS, SIRIM ve Element Materials Technology dahil olmak üzere çeşitli sertifika sitelerinde göründü. Söylentilere göre akıllı telefon CPH2481 model numarasını taşıyor.

Gizmochina tarafından yayınlanan bir rapora göre, SIRIM'deki listeleme cihazın markasını önerdi ve Elements Materials Technology listesi cihazın 33W şarj desteğiyle geleceğini belirtti. Akıllı telefonun 80W şarj desteğine sahip Reno 8 serisine kıyasla daha düşük fiyatlı olması muhtemel. Akıllı telefonda özellikler ve teknik özellikler açısından başka düşüşler de olabilir.

Hindistan Standartları Bürosu (BIS) da Reno 8T'nin Hindistan'da piyasaya sürülmesini onayladı. Ancak Çinli akıllı telefon üreticisi lansman tarihlerini açıklamadı. Akıllı telefonun önümüzdeki yıl 2023'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oppo kısa süre önce Çin'de Reno 9 serisi akıllı telefonları tanıttı. Seri üç akıllı telefondan oluşuyor - Reno 9, Reno 9 Pro, Reno 9 Pro +. Çin'de piyasaya sürülen akıllı telefonlar benzer bir tasarıma sahip ancak üç farklı işlemciden güç alıyor.

Vanilya Oppo Reno 9 üç RAM+depolama seçeneğiyle geliyor - 8GB + 256GB, 12GB +256GB ve 12GB + 512GB. Üç varyant sırasıyla CNY 2,499 (yaklaşık Rs 28,500), CNY 2,699 (Rs 30,800) ve CNY 2,999 (Rs 34,000) olarak fiyatlandırılmıştır. Bu üç akıllı telefon All Things Red, Bright Moon Black, Tomorrow Gold ve Slightly Drunken renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Akıllı telefonlar ön siparişe açıldı ve 2 Aralık'tan itibaren (bugün) Çin'de satışa sunulacak. Oppo Reno 9 serisinin Hindistan'da resmi olarak piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi yok. Ancak, akıllı telefonların 2023 yılında gelmesi bekleniyor.

Son Haberler