Oppo yeni katlanabilir telefonlarını 15 Aralık'ta piyasaya sürebilir

Oppo yeni katlanabilir telefonlarını 15 Aralık'ta piyasaya sürebilir
Oppo Find N2 ve Find N2 Flip'in 15 Aralık'ta tanıtılması bekleniyor. Bunlardan Find N2, Aralık 2021'de Çin'de piyasaya sürülen Oppo Find N'nin yerini alacak.

Panda is Bald adlı bir duyumcunun raporuna göre, Oppo INNO günü 14 Aralık'ta düzenlenecek ve yeni katlanabilir cihazlar tanıtılacak.

Oppo Find N2 Flip'in şirketin katlanabilir ekranla gelen ilk kapaklı telefonu olacağı söyleniyor.

Oppo Find N2: Beklenen özellikler

Önceki raporlar, yaklaşmakta olan Find N2 katlanabilir telefonun 120Hz katlanabilir OLED ekrana sahip 7,1 inçlik bir ekrana sahip olmasının beklendiğini gösteriyor. Düşük ışık koşullarında daha iyi bir fotoğrafçılık deneyimi için MariSilicon X çip ile donatılması muhtemeldir. Telefonun ön tabanında 2120 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 5,54 inç E6 AMOLED ekranın yer alacağı söyleniyor. Telefonun Siyah, Beyaz ve Yeşil olmak üzere üç renk seçeneğiyle gelmesi muhtemel.

Kaputun altında, cihazın Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti tarafından desteklenmesi ve şirketin kendi ColorOS 13 kullanıcı arayüzü katmanıyla birlikte Android 13 işletim sistemini çalıştırması bekleniyor.

Oppo Find N2'nin Optik Görüntü Sabitleme (OIS) destekli 50MP Sony IMX890 sensör, 114 derece görüş açısına sahip 48MP Sony IMX581 sensör ve 32MP Sony IMX709 telefoto lensten oluşması muhtemel üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacağı söyleniyor. Telefonun hemen önünde ve katlanabilir ekranın içinde 32MP sensör olması bekleniyor.

Oppo Find N2 ve Find N2 Flip'in Aralık ayı ortasında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oppo N2 Flip: Beklenen özellikler

Find N Flip'in Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti tarafından destekleneceği belirtiliyor. Akıllı telefonun 6,8 inç katlanabilir OLED ekrana ve 3,26 inç OLED kapak ekranına sahip olacağı söyleniyor.

Görüntü amaçlı olarak, telefonun 50MP çift arka kamera kurulumuna ve 32MP selfie atıcısına sahip olması bekleniyor. Oppo Find N Flip'in 4300mAh batarya ile destekleneceği söyleniyor.

Son Haberler