Samsung açıkladı: Yeni katlanabilir ekranlı telefonları o tarihte duyuracak!

Samsung açıkladı: Yeni katlanabilir ekranlı telefonları o tarihte duyuracak!
Samsung, temmuz ayında Galaxy Unpacked etkinliği gerçekleştireceği iddialarına yanıt verdi. Yapılacak olan bu etkinlikte, Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 yer alırken, birçok teknolojik ürünün de tanıtılması bekleniyor.

Yaz mevsiminin artık resmen başlamasıyla gözler Güney Koreli teknoloji devi Samsung'a döndü. Çünkü şirket, yaz mevsiminde bir Galaxy Unpacked etkinliği düzenliyor ve bu etkinlikte katlanabilir ekranlı akıllı telefonlarını tanıtıyor. Gelen son haberler, Samsung'un Galaxy Unpacked etkinliğini resmen doğruladığını gözler önüne seriyor.

Samsung Avustralya'nın resmi internet sitesinde paylaşılan, ardından da kaldırılan basın açıklamasına göre Samsung Galaxy Unpacked etkinliği, temmuz ayının sonlarında gerçekleştirilecek. Ayrıca bu etkinlik bu sene Güney Kore'nin başkenti Seul'de gerçekleştirilecek. Bu bir ilk olacak. Samsung, geçmişte Güney Kore'de Galaxy Unpacked etkinliği gerçekleştirmemişti.

Galaxy Z Flip5 ile Galaxy Z Fold5, etkinliğin ana temasını oluşturacak

Samsung, temmuz ayında gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağı ürünlerle ilgili detaylı açıklama yapmadı. Sadece "katlanabilir telefonların yeni nesillerinin yıllarca süren Ar-Ge ve yatırıma dayanan gelişmiş cihazlar sunduğu" ifadesine yer veriliyor. Buradan, etkinliğin ana temasının Galaxy Z Flip5 ile Galaxy Z Fold5 olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabi bir sürpriz gelir mi gelmez mi şimdilik bilemiyoruz.

Ancak söz konusu Galaxy Unpacked etkinliğinde sadece katlanabilir ekranlı telefonlar bulunmayacak. Beklentiler, Galaxy Tab S9 ile Galaxy Watch 6'nın da bu etkinlikte duyurulması yönünde. Ayrıca Galaxy SmartTag isimli takip cihazı ile Galaxy Buds 3 isimli kablosuz kulaklıklar da temmuz ayında duyurulabilir.

Son Haberler