Samsung Galaxy M04, Google Play Console'da ortaya çıkıyor: Beklenen özellikler ve tasarım

Samsung Galaxy M04, Google Play Console'da ortaya çıkıyor: Beklenen özellikler ve tasarım
Yaklaşan Galaxy M04 cihazının BIS, Geekbench ve Bluetooth SIG dahil olmak üzere çeşitli sertifikaları aldığı bildiriliyor. Telefonun desteğinin de geçtiğimiz günlerde canlı yayına geçtiği iddia ediliyor. Şimdi, yeni bir rapor, akıllı telefonun SM-M045F/DS model numarasıyla Samsung Hindistan'ın web sitesinde görüldüğünü iddia ediyor. Google Play listesi, yalnızca bazı temel özellikleri ortaya çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda cihazın ön tasarımıyla da dalga geçti.

Samsung, Ekim 2022'de Galaxy A04e ekonomik akıllı telefonunu duyurdu. Güney Kore merkezli teknoloji devi şimdi, bu yılki Galaxy A04e'ye benzer özelliklerle gelmesi beklenen yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Yaklaşan Galaxy M04 cihazının BIS, Geekbench ve Bluetooth SIG dahil olmak üzere çeşitli sertifikaları aldığı bildiriliyor. Telefonun desteğinin de geçtiğimiz günlerde canlı yayına geçtiği iddia ediliyor. Şimdi yeni bir rapor, akıllı telefonun Google Play'in konsol listesinde ve Samsung Hindistan'ın web sitesinde SM-M045F/DS model numarasıyla görüldüğünü iddia ediyor. Google Play listesi, yalnızca bazı temel özellikleri ortaya çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda cihazın ön tasarımıyla da dalga geçti.

Samsung Galaxy M04'ün beklenen özellikleri ve tasarımı Google Play Console listesine göre, Samsung Galaxy M04'ün Infinity-V çentiğine ve ekranın etrafında kalın çerçevelere sahip olması bekleniyor. Akıllı telefon, 90Hz yenileme hızını destekleyecek 6,5 inçlik bir HD+ ekrana sahip olacak.

Diğer birçok giriş seviyesi cihaz gibi, Galaxy M04 de MediaTek Helio G35 yonga setinden güç alabilir. Bu yonga seti, 12 nm'lik bir işleme dayalıdır ve bir IMG PowerVR GE8320 grafik birimi içerir. Helio G35 yonga setinin 3GB RAM ile desteklenmesi muhtemeldir.

Yaklaşan akıllı telefonun bu yılki Galaxy A04e'nin yükseltilmiş bir versiyonu olduğu düşünüldüğünde, Galaxy M04 cep telefonunun 13MP birincil sensör ve 2MP derinlik birimi içeren çift arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Sammobile tarafından hazırlanan bir rapora göre, yaklaşmakta olan cihazın ayrıca 15W USB Type-C hızlı şarjı destekleyebilecek 5000mAh pil birimine sahip olacağı tahmin ediliyor.

Liste aynı zamanda yaklaşan telefonun Android 12 tabanlı One UI 4 özel ROM'u çalıştırabileceğini de ortaya koyuyor. kutunun dışında.

Son Haberler