Samsung Galaxy M04 yakında piyasaya çıkabilir! Üstelik çok uygun bir fiyata

Samsung Galaxy M04 yakında piyasaya çıkabilir! Üstelik çok uygun bir fiyata
Samsung Galaxy M04'ün yenilikçi RAM Plus özellik desteğiyle gelebilir

Samsung, Galaxy M serisi akıllı telefon yelpazesini genişletmeye hazırlanıyor. Güney Koreli şirketin kısa bir süre sonra Samsung Galaxy M04'ü Hindistan'da piyasaya sürmesi bekleniyor. Haber ajansı IANS tarafından yayınlanan bir rapora göre, telefon önümüzdeki hafta piyasaya çıkabilir. Rapor, Galaxy M04'ün yenilikçi RAM Plus özelliği desteğiyle gelebileceğini söylüyor. Kullanıcılar bu özelliği kullanarak telefondaki RAM'i genişletebilecek.

Samsung bu özelliği RAM Plus olarak adlandırıyor. Rapora göre, kullanıcılar Samsung M04'te 8GB RAM'e kadar genişletme yapabilecek. Telefonun fiyatının 2.500 TL'nin altında olacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy M04'ün 5.000mAh'lik devasa bir batarya ile destekleneceği söyleniyor. Telefonun tek bir şarjla 24 saate kadar dayanabileceği söyleniyor. Telefonun MediaTek'in giriş seviyesi Helio G35 yonga seti ile güçlendirildiği söyleniyor. Muhtemelen 4G bağlantısı sunacak.

Önceki Google Play Console listesine göre akıllı telefonun Android 12 işletim sistemi üzerinde çalıştığı söyleniyor. 720x1600 piksel çözünürlüklü geniş bir ekrana sahip olabilir. Raporlara göre, cihaz sağ taraftaki güç düğmesine monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olabilir.

Samsung Galaxy M04'ün Galaxy A04e'nin yenilenmiş bir versiyonu olduğu söyleniyor. Cihazın Samsung Galaxy A04e ile aynı özelliklere ve teknik özelliklere sahip olması muhtemel.

Son Haberler