Samsung Galaxy S21 FE One UI 5 güncellemesi neleri kapsıyor

Samsung Galaxy S21 FE One UI 5 güncellemesi neleri kapsıyor
Samsung bu yılın başlarında Şubat ayında Galaxy S21 FE telefonunu piyasaya sürdü. Telefon, Samsung Galaxy S21'in Fan Edition versiyonudur.

Samsung, Galaxy S21 FE kullanıcılarına Android 13 tabanlı One UI 5 işletim sistemi güncellemesini sunmaya başladı. Güncelleme geçtiğimiz ay Avrupalı kullanıcılar için yayınlanmıştı. One UI 5.0, Samsung Galaxy S21 FE'ye G990EXXU3DVK4 ürün yazılımı sürümünü getiriyor. Ayrıca Ekim ayı için Android güvenlik yamasını da güncelliyor.

Bir Galaxy S21 FE sahibiyseniz, Ayarlar uygulamasına giderek cihazınızdaki güncelleme kullanılabilirliğini kontrol edebilirsiniz. Burada, aşağı kaydırın ve Yazılım Güncelleme üzerine dokunun. Güncelleme cihazınız için mevcutsa, İndir ve Yükle'ye dokunun.

Hatırlanacağı üzere Samsung, Galaxy S21 FE telefonunu bu yılın başlarında Şubat ayında piyasaya sürmüştü. Telefon, Samsung Galaxy S21'in Fan Edition sürümüdür. Lansmanda Samsung, cihaz için dört büyük işletim sistemi güncellemesini duyurdu. Android 13 bunlardan ilki. Samsung Galaxy S21 FE için üç işletim sistemi güncellemesi daha olacak.

Samsung Galaxy S21 FE, 120Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç FHD + Dinamik AMOLED ekran ile geliyor. Akıllı telefon, şirketin kendi Exynos 2100 5nm yonga seti tarafından desteklenmektedir. 4.500mAh pil barındırıyor ve 25 watt süper hızlı şarj ile birlikte geliyor. Kullanıcılar ayrıca cihazda kablosuz güç paylaşımı ve kablosuz hızlı şarj 2.0 desteği alacaklar.

Telefonun arka tarafında üçlü kamera sistemi bulunuyor. 12MP ultra geniş lens, 12MP ana lens ve 8MP telefoto sensör bulunuyor. Özçekimler için Samsung Galaxy S21 FE ön tarafta 32MP kamera ile geliyor. Kamera sistemi Çift Kayıt, Portre Modu, Gelişmiş Gece Modu ve 30X Space Zoom ile birlikte geliyor.

Son Haberler