Samsung Galaxy S24 Ultra Limited Edition satışa çıktı

Samsung Galaxy S24 Ultra Limited Edition satışa çıktı
Samsung, Galaxy S24 Limited Edition adlı özel bir paketini çok avantajlı fiyatlardan satışa sundu. Bu sürüme elbette bizim şu an ulaşma şansımız bulunmuyor.

Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition ismini verdiği özel bir paketi promosyon fiyatı ile - ama ne yazık ki sadece Vietnam'da - piyasaya sürdü. Bu paket Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch 5 ve 15W süper hızlı kablosuz şarj cihazı Duo'yu içeriyor.

Sınırlı Sürüm (Limited Edition) paketi, özel veya eşsiz bir renk seçeneği içermiyor. Paketin içerisindeki Galaxy S23 Ultra, Phantom Black kaplamaya sahipken, 44 mm Galaxy Watch 5 Sapphire Blue rengi ile sunuluyor. Cihaz, LTE'siz Bluetooth sürümüyken, son olarak, Wireless Charger Duo da siyah renkte geliyor.

kwpidjto-ursy.png

Bu pakette bulunan telefon, akıllı saat ve kablosuz şarj cihazı özel olmasa da, bu Sınırlı Sürümün en önemli yanının fiyatı olduğu rahatlıkla söylenebilir. Paketi almak isteyenler, bu cihazlar için toplam 41.130.000 VND (1.753 dolar) yerine yalnızca 31.990.000 VND (1.363 dolar) ödüyor.

Samsung, perakende ortağı Shopee aracılığıyla Vietnam'da satışa sunulan Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketinin 31 Mayıs'a kadar piyasada olacağını söylüyor. Şirket, benzer bir paketin diğer pazarlarda da sunulup sunulmayacağı konusundaki sorular cevap vermedi.

Son Haberler