Samsung Galaxy Z Fold 4 fiyatı 'kazara' ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Z Fold 4 fiyatı 'kazara' ortaya çıktı!
Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen yeni Samsung katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Fold 4 fiyatı ve teknik özellikleri ile ortaya çıktı. Cihaz, henüz resmi tanıtım lansmanı gerçekleşmeden Amazon platformunda yanlışlıkla listelendi. İşte telefonun tüm detayları...

Teknoloji şirketi deyince akla gelen ilk isimlerden olan Samsung, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked etkinliği ile katlanabilir telefonlar başta olmak üzere birçok yeni ürününü tanıtmayı planlıyor. Dün bu etkinlikle ilgili çıkan yeni sızıntılar, şirketin tanıtacağı tüm ürünleri ortaya çıkarmıştı.

Şirketin Unpacked etkinliğinin yıldızı olması beklenen ürünlerden biri de katlanabilir telefon Galaxy Fold 4. Son aylarda bu telefon ile ilgili birçok bilgi sızdırılmıştı. Bu sızıntılar hızını kesmeden devam ederken şimdi ise dev şirket Amazon, telefon ile ilgili bilgi edinmemizi sağladı.

Galaxy Fold 4, daha tanıtılmadan Amazon’da listelendi

Amazon Hollanda, cihazı görüntüleriyle birlikte internet sitesinde listeledi. Bu, yeni telefonun yüksek çözünürlükte görüntülerine ulaşmamızı sağlarken cihazın 155.1 mm boyutunda olduğunu gösterdi. Ayrıca Fold 4’ün, katlandığında 67.1 mm genişliğinde ve 15.8 mm kalınlığında olduğu, normalde de 130.1 mm genişliğinde olduğu görülüyor. Ek olarak cihazın ağırlığının 263 gram olduğu da bu sızıntıyla ortaya çıkıyor.

samsung-galaxy-z-fold-4-fiyati-kazara-ortaya-cikti-2.jpg

Bir süre sonra kaldırılan listeleme, 6,2 inçlik dış ekran ve 7,6 inçlik dev iç ekrana sahip olacağını gösteriyor. Bu da daha önce çıkan sızıntıları doğrulayarak bir önceki model ile ekranın benzer olacağını; yalnızca daha geniş en-boy oranına sahip olacağını ortaya koyuyor. Listelemede bunlar dışında başka yeni bir bilgi yer almadı. Zaten artık buna ihtiyaç olmadığını söyleyebiliriz çünkü birkaç gün sonra (10 Ağustos) düzenlenecek olan etkinlikte her şeyi öğreneceğiz.

Son Haberler