Samsung’un katlanabilir telefonları Haziran 2023 güncellemesini aldı: İşte gelen yenilikler

Samsung’un katlanabilir telefonları Haziran 2023 güncellemesini aldı: İşte gelen yenilikler
Samsung, aylık güncellemelerine hızla devam ediyor. Koreli teknoloji devi son olarak Galaxy Z Flip 3 ve Z Flip 4 için de Haziran 2023 güncellemesini kullanıma sundu.

Aylık güvenlik yamalarını hızla dağıtmaya devam eden Samsung, onlarca modeline rağmen diğer rakiplerinin ötesinde performans ortaya koyuyor.

Teknoloji devi son olarak katlanabilir modelleri için de yeni güvenlik yamasını kullanıma sundu. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Flip 3, Haziran 2023 güncellemesini alan son modeller oldu.

Z Flip 4 ve Z Flip 3 Haziran 2023 güncellemesini aldı

Gizmochina’nın haberine göre yeni güncelleme sırasıyla F711BXXU5EWF1 ve F721BXXU3CWE6 yapı numarasıyla katlanabilir modellere geliyor.

Söz konusu güncellemelerin aylık güvenlik yaması olduğunu bilmekte fayda var. Dolayısıyla bu güncelleme yeni özellikten ziyade hata düzeltmeleri, güvenlik iyileştirmeleri ve performans sorunlarına odaklanıyor.

samsung-galaxy-z-flip4-5g.jpgsamsung-galaxy-z-flip4-5g.jpg

Samsung’un açıklamasına göre Galaxy cihazlar için yayınlanan Haziran 2023 güvenlik yaması; toplam 64 güvenlik açığını giderirken, Android 11, Android 12 ve Android 13 çalıştıran cihazlar için güvenliği en üst seviyeye getiriyor.

Şu anda Birleşik Krallıkta sunulan güncelleme, Galaxy Z Flip 4 ve Z Flip 3 için indirilebilir. Diğer ülkeler de bu güncellemeyi çok yakında kademeler halinde alacaktır.

Kaynak: Gizmochina
Derleme: Veteknoloji.net

Son Haberler