Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan herkese bedava internet müjdesi! Hemen alabilirsiniz! 3-5-10 GB...

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan herkese bedava internet müjdesi! Hemen alabilirsiniz! 3-5-10 GB...
Yapmış olduğu kampanyalar ile Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone her geçen gün yeni müşteri ağına ulaşıyor.

Hemen alabilirsiniz! Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan herkese bedava internet müjdesi-Ülkemizin en büyük 3 operatörü arasında bulunan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dan çok büyük indirim ve bedava kampanyaları gelmeye devam ediyor. Bedava internet kampanyası ile müşterilerini yüzünü güldürüyor!

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Salla Kazan

Turkcell uygulamasını indirerek salla kazan kampanyası ile bedava internete sahip olabilirsiniz. Bu uygulama ile her hafta telefonu sallayarak hediye internet dakika ve SMS gibi olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Yaani Uygulaması

Yaani arama motoru uygulamasını indiren herkes bedava internetten yararlanabilmektedir. Ayrıca uygulamayı en az on gün kullanan kişiler ek olarak bir GB daha fazla internet kazanmaktadırlar. Bu bedava indirimli uygulama birçok kişinin yaşamını kolaylaştırmaktadır.

Goller Cepte Uygulaması

Taraftarı olduğunuz takımın goller cepte uygulamasını indirerek anında 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu indirim futbol severler tarafından en ok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor.

GNÇ Uygulaması

Turkcell’in genç müşterilerine özel yapmış olduğu kampanyadır. Uygulamayı indirerek burada yer alan çatlat bölümüne girerek hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca her hafta kullanılan uygulamada dakika SMS gibi hediyelerde bulunmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom uygulamasını indirerek her hafta bedava internetten yararlanabilirsiniz. Uygulamada yer alan sil süpür bölümünü süpürerek kullanıma başlayabilirsiniz. Numara taşıma işlemiyle birlikte 10 GB hediyenizi 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Arayanı bil servisine üye olarak 1 GB hediye hakkına sahip olabilirsiniz. Hala 4.5 G geçmediyseniz hattınızı 4.5 G taşıyarak bir ay geçerli 30 GB kullanabilirsiniz. Selfy üyeliği ile her 30 TL yüklemenize 1 GB hediye verilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet

Yanımda uygulamasını indirerek bedava internetten yararlanabilirsiniz. Seviyorum interneti linkine giriş yaparak burada yer alan bilgileri doldurup 3 GB internet kazanabilirsiniz. 4.5 G hizmetinden yararlanarak hattınızı taşıdınız anda 5 GB Hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasından arkadaşlarınızı davet ederek 2 GB kazanabilirsiniz. Faturasız hat alanlara özel toplamda 3 ay olacak şekilde 5 GB hediye internet verilmektedir.

Son Haberler