Netflix, Android Kullanıcılarına Yeni 'Bir Şey Oynat' Adlı Özelliği Getiriyor

Netflix, Android Kullanıcılarına Yeni 'Bir Şey Oynat' Adlı Özelliği Getiriyor
Bir Şey Oynat, Netflix'in Nisan ayında Android cihazlarda belirli pazarlarda test etmeye başladığı yeni bir özelliktir. Bugün şirket, Play Something'i Android'deki...

Bir Şey Oynat, Netflix'in Nisan ayında Android cihazlarda belirli pazarlarda test etmeye başladığı yeni bir özelliktir. Bugün şirket, Play Something'i Android'deki tüm Netflix kullanıcılarının kullanımına sunacağını duyurdu.

Yeni özellik, Netflix'in birçok müzik akışı hizmetinin sunduğu "karıştırma" işlevini üstlenmesidir. Bir süredir masaüstünde mevcut olmasına rağmen, Bir Şey Oynat sadece bu hafta Android'e eklendi.

Ne yazık ki, iOS kullanıcıları The Verge'in bildirdiği yeni karıştırma özelliğinden yararlanamayacak, ancak Netflix önümüzdeki aylarda iOS'ta Bir Şey Oynat'ı test etmeye başlayacağını duyurdu. Bu, iPhone/iPad kullanıcılarının bu yıl benzer bir özelliğe sahip olma ihtimalinin düşük olduğu anlamına geliyor.

Aynı haberde Netflix, Fast Laughs adlı başka bir özelliği daha yayınladı. TikTok benzeri bir özellik ama filmler ve TV şovları için. Fast Laughs bu yılın başlarında iOS'ta piyasaya sürüldü ve şu anda Avustralya, Kanada, İrlanda, Hindistan, Malezya, Filipinler, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere belirli pazarlarda Android cihazlara gidiyor.

Son olarak, uzun zamandır beklenen Sizin İçin İndirilenler aracının önümüzdeki ay iOS'a geleceğini Netflix bugün duyurdu. Şu anda, filmleri ve TV şovlarını izleme geçmişine göre çevrimdışı izlemek üzere otomatik olarak indirme seçeneği yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir.

Son Haberler