Netflix ile Dizi ve Filmleri Telefonunuza İndirin! Android ve iOS'a Dizi Film İndirmek!

Netflix ile Dizi ve Filmleri Telefonunuza İndirin! Android ve iOS'a Dizi Film İndirmek!
Netflix, sunduğu fırsatlardan biri olan dizi ve film indirme seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Pek çok kişi interneti aktifken bir şeyler izlemeyi tercih...

Netflix, sunduğu fırsatlardan biri olan dizi ve film indirme seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Pek çok kişi interneti aktifken bir şeyler izlemeyi tercih ediyor. O an vaktiniz yoksa ve başka zaman izleyecekseniz indirme işlemini uygulamak oldukça mantıklı. Dizi, film ve belgeselleri rahatlıkla indirebilirsiniz. Üstelik çeşitli ayarlar yaparak video kalitesini ayarlayarak indirmek mümkün. Düşük kaliteli bir içerik indirmeniz halinde seyir zevkiniz bozulacaktır. Aynı zamanda boyutu da düşük olacağından hızlı bir şekilde indireceksiniz. Bu ayarı arzu ettiğiniz şekilde nasıl değiştirirsiniz göstereceğiz.

Telefona Netflix Filmi İndirmek

Öncelikle Android veya iOS  fark etmeksizin Netflix uygulamasına giriş yapınız.  Daha sonra hangi hesap üzerinden izleyecekseniz onu seçmeniz gerekiyor. İstediğini dizi, film veya belgeseli aratarak bulunuz. İndir yazısına bastığınız takdirde seçilen içerik inmeye başlar. Dilerseniz inme durumunu İndirilenler kısmından izleyebilirsiniz. Böylelikle indirme işleminin hangi aşamada olduğunu görmeniz mümkün olacaktır. Son zamanlarda internetsiz film izlemek de ayrı bir heyecan veriyor. Sonuç itibariyle yolda veya internetinizi açmak istemediğinizde de bir şeyler izlemek isteyebilirsiniz. Netflix indirme özelliği bu konuda büyük yardım sunuyor.

Netflix İndirme Kalitesini Ayarlama

Netflix'ten yapacağınız dizi ve film indirmelerinde videonun kalitesini seçebilirsiniz. Profilinizden Uygulama Ayarları'na gelerek Video Kalitesi yazısına tıklayın. Daha sonra orada standart mı yoksa daha yüksek bir görüntü kalitesi mi seçmek istediğiniz yer alacak. Kalite türünü dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Tam da bu esnada işlemi onayladığınızda bundan sonraki indirmelerinizde bu kalite türü baz alınacaktır.

Netflix Akıllı İndirme Nedir?

Netflix'in Akıllı İndirme özelliği, indirdiğiniz içeriklerin telefonunuzda boş yer kaplamamasını sağlamaktadır. Yani siz bir içeriği tamamen izledikten sonra onu sizin yerinize siler. Daha sonra yeni bölümü indirmeye başlar. Siz ise vakit kaybetmeden diğer bölüme rahatlıkla başlayabilirsiniz. Hal böyle olunca telefonunuzdaki depolama alanı daha verimli kullanılacaktır. Bu tarz özellikler Netflix'i daha değerli kılıyor. Kullanıcılar, verdikleri paranın karşılığını fazlasıyla alıyor. Milyonlarca abonenin yararlandığı indirme ve depolama özelliği neticesinde uygulamanın değeri de artmaktadır.

Akıllı İndirme Nasıl Kullanılır?

Akıllı İndirme'yi aktif etmek istiyorsanız yine Uygulama Ayarları'na geliniz. Burada Akıllı İndirme'yi aktif edebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz bir alan vardır. Tek tuşla bu işlemi sağlamanız mümkün. Netflix'in dünyanın en çok kullanılan dijital içerik platformlarından biri olması boşuna değil. Şirket gerçekten de büyük çaba sarf ediyor.

Son Haberler