OnePlus 9 RT Geliyor! OnePlus 9 Serisinin Son Modeli Olabilir!

OnePlus 9 RT Geliyor! OnePlus 9 Serisinin Son Modeli Olabilir!
OnePlus, çıkardığı yeni akıllı telefonlarıyla adından söz ettiriyor. Sevilen marka, bu sefer OnePlus 9 RT ile fark yaratacak. Farklı bir model beklense...

OnePlus, çıkardığı yeni akıllı telefonlarıyla adından söz ettiriyor. Sevilen marka, bu sefer OnePlus 9 RT ile fark yaratacak. Farklı bir model beklense de hızlı bir karar değişikliği ile 9 RT'de karar kılındı. Peki telefonun özellikleri nedir? Tanıtım ve çıkış tarihine ilişkin bilgiler yakında açıklanacak. Ancak ortaya atılan bir iddia tüm tarihleri belli etti. İşte amiral gemisi telefonun bilinmeyen özelliklerine ilişkin son detaylar...

OnePlus 9 RT Ne Zaman Çıkacak?

OnePlus 9 RT için Ekim ayı işaret ediliyor. Normalde OnePlus 9T çıkacaktı. Ancak yapılan çeşitli duyurular ve kaynakların ifadelerine göre 9T'nin bu sene yayınlanması beklenmiyor. Şirket, yenilik yaparak OnePlus 9RT'ye ağırlık verdi. İki ay içerisinde çıkacak olan telefonda dikkat çeken bazı özellikler bulunmakta.

OnePlus 9 RT Özellikleri

Öncelikle telefon, daha önce çıkmış olan OnePlus 9R veya OnePlus 9 Pro gibi cihazlardan daha da güzel özelliklere sahip. Bu nedenle telefonların farkını rahatlıkla görebileceğiz. Hal böyle olunca OnePlus'un üstüne koyarak ilerlediği ve geliştiği görülüyor. Yeni cihaz 2021 yılına damgasını vurabilir. Çünkü OnePlus, sınırları iyice zorlamaya başladı. Kullanıcılar da şirketten bunu bekliyor. Amiral gemisi olmasına karşın üst düzey bir telefonla müşterilerin karşısına çıkacaklar. OnePlus 9 RT, Android 12'ye sahip. Ayrıca OxygenOS 12'nin kullanılacağını belirtelim. Tüm bunların yanı sıra telefonun pek çok özelliği beğeniliyor.

Snapdragon 870 Kullanılacak

OnePlus 9 RT, işlemci gücünü Snapdragon 870'den alacak. Kamerası 50 MP olacak telefonun makro ve derinlik sensörü de bulunacak. Pil kapasitesi 4.500 mAh olmasının yanı sıra hızlı şarj teknolojisi ile telefonu hızlı bir şekilde şarj edebileceksiniz. 65W hızlı şarj kullanılacağı açıklandı.

120 Hz Ekran Yenileme Hızı

Telefonun bir diğer özelliği ise ekran yenileme hızının ortalamanın üstünde olması. Bu nedenle tercih edilme konusunda bir adım öne çıkıyor. OnePlus 9 RT, oyunlar için fazlasıyla iş görecek seviyede. Ekran yenileme hızı yüksek olan telefonların oyun performansı işlemciye de bağlı olarak fazlasıyla iyi olabiliyor.

OnePlus Nord Çıkabilir!

OnePlus Nord serisine ağırlık verebilir. Şirketin 9 serisine veda etmesiyle beraber yakın zamanda Nord serisi üzerinden bir telefon çıkarmayı planladığı öğrenildi. 2022'ye girdiğimizde OnePlus'tan çok daha farklı telefonlar bekleyebiliriz. Şirketin bu konuda çalışmalar yaptığı ve teknoloji üzerine çeşitli geliştirmelerde bulunduğu biliniyor. Önümüzdeki aylarda çıkması ve tanıtılması beklenen OnePlus 9 RT'den sonra nasıl bir cihazla gündeme gelecek merak konusu oldu. Çıkardığı cihazlar fiyat anlamında da kullanıcıyı tatmin ediyor. Bu yüzden Türkiye'de de ilgi gören bir telefon olduğundan bahsedebiliriz.

Son Haberler