OnePlus 9 RT Özellikleri Resmen Onaylandı, Satışlar 19 Ekim'de Başlayacak

OnePlus 9 RT Özellikleri Resmen Onaylandı, Satışlar 19 Ekim'de Başlayacak
OnePlus, 13 Ekim'de OnePlus 9 RT'yi tanıtacağını duyurdu ve bugün şirket akıllı telefonun temel özelliklerini doğruladı.OnePlus 9 RT, LPDDR5 RAM ve UFS...

OnePlus, 13 Ekim'de OnePlus 9 RT'yi tanıtacağını duyurdu ve bugün şirket akıllı telefonun temel özelliklerini doğruladı.

OnePlus 9 RT, LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenecektir. 120Hz E4 ekrana sahip olacak ve 65W şarjlı 4.500 mAh pil paketleyecek.

OnePlus bize 9 RT'nin ne kadar RAM ile geleceğini söylemiyor ancak Geekbench sayesinde 12GB RAM'e sahip olacağını biliyoruz. Ancak, muhtemelen bir 8GB seçeneği de olacak.

Telefon üreticisi ayrıca 9 RT'nin iki renk seçeneğine sahip olacağını doğruladı ve akıllı telefonun Çin'de 13 Ekim'den itibaren ön siparişe açılacağını ve ilk satışın 19 Ekim'de olacağını söyledi.

İlgilenenler, çevrimiçi perakendeci JD.com ve Suning.com aracılığıyla OnePlus 9 RT için ön rezervasyon yaptırabilir ve perakendeciler tarafından web sitelerinde paylaşılan görüntüler, 9 RT'nin 50MP birincil kameraya sahip olacağını doğrulamaktadır.

Son Haberler