OnePlus Buds Z2 Duyuruldu; İşte Detaylar

OnePlus Buds Z2 Duyuruldu; İşte Detaylar
OnePlus, yepyeni OnePlus 9RT'nin yanı sıra yeni Buds Z2 kablosuz kulaklıklarını da tanıttı. Bunlar aktif gürültü önleme, Dolby Atmos desteği ile birlikte...

OnePlus, yepyeni OnePlus 9RT'nin yanı sıra yeni Buds Z2 kablosuz kulaklıklarını da tanıttı. Bunlar aktif gürültü önleme, Dolby Atmos desteği ile birlikte gelir ve kasa dahil ve ANC açık değilken 38 saatlik pil ömrüne sahiptir.

Buds Z2, 11 mm dinamik sürücüleri bir araya getirir ve Bluetooth 5.2 üzerinden eşleşir. AAC ve SBC Bluetooth kodekleri ve BLE, SPP, HFP, A2DP ve AVRCP Bluetooth iletim protokollerini desteklerler. OnePlus 6'ya kadar uzanan OnePlus cihazları, hızlı eşleştirmeden faydalanacaktır.

Buds Z2'deki ANC'nin, her bir kulaklıktaki üç mikrofon yardımıyla 40 db'ye kadar dış sesleri engellediği iddia ediliyor. Buds Z2, IP55 su sıçramasına karşı korumalıdır, kasa ise IPX4 su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. Her tomurcuk, ANC kapalıyken 7 saate ve ANC açıkken 5 saate kadar özerk kullanım sunar. Warp şarjı burada desteklenir ve 10 dakikalık şarjla size 5 saatlik dinleme sağlayabilir.

OnePlus Buds Z2, siyah ve beyaz renklerde ve 499 CNY (77 $) fiyatla satışa sunuluyor. Çin'deki ilk satışlar 19 Ekim'de başlıyor. Uluslararası bulunabilirlik ve fiyatlandırma henüz ayrıntılı olarak açıklanmadı.

Son Haberler