OnePlus Üç Modeline Daha Android 12 Güncellemesi Müjdesini Verdi!

OnePlus Üç Modeline Daha Android 12 Güncellemesi Müjdesini Verdi!
OnePlus kullanıcıları heyecanlandıracak bir hamle yaptı. OnePlus 8, 8 Pro ve 8T cihazları, Android 12 tabanlı Oxygen OS 12 güncellemesini aldı…

OnePlus Android 12 güncellemesini duyurdu

Xiaomi'nin ardından OnePlus da, Android 12 güncellemesini de duyurdu. OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8T, Android 12 güncellemesini aldı. 14 Nisan 2020'de OnePlus 8 ve 8 Pro modelleri, 14 Ekim 2020'de ise OnePlus 8T modeli piyasaya sürülmüştü. Bugünden itibaren amiral gemisi telefonlar Android 12 tabanlı Oxygen OS 12 güncellemesini almış olacak.

android-12-tabanli-miui-13-guncellemesi-1.webp

Android 12 artık OnePlus 8 ailesi için mevcut durumda

OnePlus 8 ailesi ve 9R modelleri, daha önce yalnızca beta sürümünde mevcut olan Oxygen OS 12'nin artık kararlı bir sürümüne sahip. Şu an için yeni sürüm yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Hindistan'da indirilebilir. OnePlus, Avrupa pazarı için de bir güncellemenin yakında sunulacağını duyurdu. Hindistan'da OnePlus 8 müşterileri güncellemeyi IN2011_11.C.11 koduyla alabilecek. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kullanıcılar ise IN2015_11.C.11 kodu ile birlikte gelen güncellemeyle Android 12'ye geçebilecekler.

Yayınlanan güncellemedeki en dikkat çekici hata düzeltme ve yenilikler nelerdir?

En dikkat çeken özellikler arasında, ana ekranda ikon tasarımı iyileştirilmesi, Nadir durumlarda, arka plan uygulamalarının kapanmasına neden olan hatanın düzeltilmesi, üçüncü parti kamera uygulaması sorunları çözümü, bildirim alındığında uygulama çökme sorunu düzeltmesi, karanlık mod özelliğinin kapsamının genişletilmesi ve kablosuz kulaklıkları tek tıklamayla etkinleştirebilme özelliği eklendi. Diğer göze çarpan özellikler ise, Work Life Balance, tüm kullanıcıların kullanımına sunuldu. Kullanıcılar, Work Life Balance ile belirli bir adres ve Wi-Fi ağı seçerek ofisleri için özel ayarlar oluşturabilecekler. Galeri uygulamasında, yüksek kaliteli fotoğrafları öne çıkarmak için geliştirmeler yapıldı. Oxygen OS 12 ile kullanıcılar kilit ekranlarını özelleştirme konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olacak. Otomatik Wi-Fi bağlantı seçeneğiyle ilgili artık herhangi bir sorun kalmayacak ve müzik dinlemek için Bluetooth kulaklık kullanırken, otomatik durma sorunu da giderilmiş durumda.

uc-oneplus-modeline-daha-android-12-mujdesi.webp

Geçtiğimiz günlerde OnePlus Nord 2T tasarımı şaşkınlık yaratmıştı

OnePlus'ın geçtiğimiz günlerde ortaya çıkardığı ve şirketin şu anda üretimde olan Nord 2T modeline ait olduğu bilgisini içeren bir tasarım, şu ana kadar akıllı telefon pazarında gördüklerimizden önemli ölçüde farklı olarak şaşkınlık yaratmıştı. Cihazın arkasına ilk baktığımızda bizi karşılayan dokulu bir yapı fark ediyoruz. Ancak telefonun görünümüyle dikkat çeken tek özellik bu değil. Nord 2T'nin arkasındaki kamera grubu, benzersiz görünümüyle fazlasıyla konuşuldu.

Son Haberler