OPPO'dan Yeni Telefon Sızıntısı! 2022 Yılında Çıkacak Telefon Sızdırıldı!

OPPO'dan Yeni Telefon Sızıntısı! 2022 Yılında Çıkacak Telefon Sızdırıldı!
OPPO, yeni akıllı telefonlar üzerine çalışmalarını sürdürürken ortaya çıkan bir detay kullanıcıları heyecanlandırdı. Çünkü OPPO'nun yakın zamanda...

OPPO, yeni akıllı telefonlar üzerine çalışmalarını sürdürürken ortaya çıkan bir detay kullanıcıları heyecanlandırdı. Çünkü OPPO'nun yakın zamanda tanıtmayacağı bir telefon hakkında yeni bilgiler öğrenildi. Telefonun özellikleri oldukça başarılı gözüküyor. Elde edilen tahmini teknik özelliklere bakacak olursak oldukça kaliteli bir ürün ortaya çıkacak. Peki akıllı telefonun ismi ne olacak? OPPO'nun akıllı telefon için bir isim belirlemediği görülüyor. Ancak telefon için yazılan bir kod, dikkatleri üzerine çekti.

Yeni OPPO Telefonunun Adı Ne?

Yeni OPPO'nun ismi PEYM00 olarak not edildi. Bunun yazılmasındaki amaç telefonu belirli kodlara göre ayırmak olduğu düşünülüyor. Yani yeni telefonun ismi bu olmayacak. Ancak telefonla ilgili çeşitli gelişmeler yaşanır ise ismi de sızdırılabilir. OPPO, son zamanlarda pek çok alanda teknolojik ürün üretmeye başladı. Ülkemizde de yoğun çalışmalar gerçekleştiren şirket, yeni çıkaracağı telefonu ilk olarak Türkiye ve civar ülkelerde satışa sunabilir. Bu elbette şu an için yalnızca ihtimal değeri taşıyor.

Telefon 2022 Yılında Çıkacak

Akıllı telefonun 2022 yılında çıkması muhtemel. Yani en az 5 aylık bir zaman diliminin olduğu söylenebilir. Ancak bu süre zarfında telefonla ilgili yeni haberler ortaya çıkacaktır. Teknik özellikleri tam olarak belirlenemediği için kullanıcılar telefonu daha da fazla merak ediyor. En azından işlemcisi, ekran yenileme hızı, RAM ve depolama alanı ortalamanın üstünde duruyor. Bu yüzden telefonla ilgili beklentiler artmış durumda.

OPPO Yeni Telefon Teknik Özellikleri

OPPO'nun cihazı işlemcisiyle karşımıza çıkacak. MediaTek Dimensity 1200 işlemcisi oldukça güçlü gözüküyor. Akıllı telefonun performansını buradan da anlayabiliriz. Ancak çeşitli detaylar daha fazla bilgi verecek. Ekran yenileme hızı 90 Hz ile 120 Hz arasında olacaktır. İkisinden birinin kesinlikle olacağı düşünülüyor. Bu da ekran hızının yeterince iyi olduğuna işaret ediyor. Ancak üst düzey amiral gemisi olmayabilir. Çünkü bu hızlar ortalama telefonlarda da mevcut. Ürünün 8 GB RAM'lik versiyonu 128 GB 12 GB RAM'lik versiyonu ise 256 GB olabilir. Net bir bilgi paylaşılmasa da sızıntılar bunu gösteriyor. Android 11 işletim sisteminin kullanılacağını da belirtelim.

Ekran Altı Parmak İzi Mevcut!

Parmak izlerine yeni bir anlam kazandıran teknoloji, OPPO'nun telefonunda olacak. Ekran altı parmak izi sayesinde çok daha teknolojik bir görünüm kazanacak. Telefonun tasarımı da ona uygun şekilde yapılacaktır. Pek çok kişiye göre OPPO'nun tasarımı kullanıcıları bir hayli şaşırtacak. Sahip olduğu teknolojilerle beraber dile getirilmeyen pek çok özelliğe sahip olduğu düşünülüyor.  Ana kamerası 64 MP olacak. Bataryası ise beklentilerin bir tık altında kalmış olabilir. 4.440 mAh bataryası ile dikkatleri üzerine çekecek. 180 gram ağırlığında olması ise oldukça güzel bir özellik. Çünkü ne çok ağır ne de çok hafif. Telefonla ilgili yeni bilgiler paylaşıldığında internet sitemiz üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son Haberler