Arabası olanlara müjde! 5-31 Mayıs arasında bu kodu cep telefonunuza yazın, 1500 TL geri ödeme alın!

Arabası olanlara müjde!  5-31 Mayıs arasında bu kodu cep telefonunuza yazın, 1500 TL geri ödeme alın!
Akbank müşterileri kampanya sayesinde akaryakıt harcamalarında geri ödeme kazanabileceklerdir.

5-31 Mayıs arasında bu kodu cep telefonunuza yazın, 1500 TL geri ödeme alın! Arabası olanlara müjde- Akbank, akaryakıt harcamalarında geri ödeme kampanyasını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında Akbank kredi kartlarıyla her ay yapacakları aylık toplamda 1.500 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarından faydalananlar 500 TL'ye varan geri ödeme kazanabilecekler. Kampanyaya katılmak için ise "1016HOPI15" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar faydalanabilecekler.

Akbank müşterileri kampanya sayesinde akaryakıt harcamalarında geri ödeme kazanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanmak için "1016HOPI15" davet kodu kullanarak mobil uygulama üzerinden Akbanklı olanlar kampanyaya dahil olabilirler. Ancak, kampanya koşulları ile ilgili konularda dikkatli olunması ve Akbank A.Ş. ve Hopi kayıtlarının esas alınması önerilmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için, 31 Mayıs tarihine kadar "1016HOPI15" davet kodunu kullanarak mobil uygulama üzerinden Akbanklı olanlar kampanyaya dahil olabilecekler. Kampanya sadece Axess ve Wings kredi kartlarından akaryakıt harcaması yapan müşterileri kapsamaktadır.

Ayrıca kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin mobil üzerinden Akbanklı olma adımında kuryeli sürece dahil olmaları gerekiyor. Kurye aracılığı ile tamamlanan müşteri olma sözleşmesi Haziran ayı içinde tamamlandığı takdirde, müşterilerin akaryakıt harcamaları Temmuz ayı içerisinde kontrol edilerek, bu müşteriler sadece Temmuz ve Ağustos ayları için 500 TL'ye kadar geri ödeme kazanabilecekler.

Kampanyaya dahil olmak için, 5-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında "1016HOPI15" davet koduyla mobil üzerinden müşteri olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Kampanya sadece akaryakıt harcamalarında geçerlidir.

Akbank, akaryakıt harcamalarında geri ödeme kampanyasıyla müşterilerine avantaj sağlıyor. Ancak, kampanya koşulları ile ilgili konularda Akbank A.Ş. ve Hopi kayıtları esas alınacak ve kampanyanın durdurulması, sonlandırılması veya şartlarının değiştirilmesi hakkı Akbank T.A.Ş. ve Hopi'de saklı tutulmaktadır.

Son Haberler