Bu otomobiller 175.000 TL'ye satılıyor! 2. el piyasasının kelepir arabaları! Peynir ekmek gibi alınıyor.

Bu otomobiller 175.000 TL'ye satılıyor! 2. el piyasasının kelepir arabaları! Peynir ekmek gibi alınıyor.
Son günlerde araç fiyatlarına yapılan zamlar gündemin popüler konuları arasında yer alıyor.

2. el piyasasının kelepir arabaları! Peynir ekmek gibi alınıyor. Bu otomobiller 175.000 TL'ye satılıyor - Artan sıfır otomobil fiyatları nedeniyle ikinci el araç satın almak isteyenler markaların fiyat araştırmalarını gerçekleştiriyor. Her geçen gün araba fiyatlarına zam uygulanması nedeniyle vatandaşlar son güncel ikinci el araba piyasası rakamlarını merak ediyor.

Son günlerde araç fiyatlarına yapılan zamlar gündemin popüler konuları arasında yer alıyor. Sıfır araç satın almak isteyenler önemli miktardaki bütçeyi gözden çıkarmak durumunda kalıyor. Bu nedenle daha uygun fiyatlarla kelepir ikinci el otomobiller tercih ediliyor.

Yeteri kadar bütçesi olmayan vatandaşlar için sıfır otomobiller seçenekler arasında yer almıyor. Bu nedenle vatandaşların büyük bir kısmı araç ihtiyaçlarını karşılamak adına ikinci el piyasasına yöneliyor.

İkinci El Araçlara Zam Kapıda

Sıfır otomobillere yönelik yapılan zamların etki alanı ikinci el piyasasındaki araçları da etkilemektedir. Ülkemizdeki ikinci el otomobillerin fiyatını etkileyen en büyük unsur sıfır araç zamlarıdır. Fiyat artışları nedeniyle ise müşterilerde çeşitlilik yaşanabiliyor. Sıfır araçlara zam geldikçe ikinci el piyasasına talep artışı yaşanıyor. Zam gelmeden önce vatandaşlar ihtiyaçları doğrultusunda otomobil almak için araştırma içine giriyor. Artan talep neticesinde ise araçların fiyatları arttırılıyor.

Geçtiğimiz yıllarda araç satın almak isteyen vatandaşlar daha fazla özellik talep ederken günümüzde sadece ihtiyaç odaklı yaklaşılıyor. Vatandaşlar artık konfor, teknoloji, model gibi konularda fazla talepte bulunmak yerine ihtiyaçlarını karşılayacak ekonomik fiyatlı modellere yöneliyor.

175 bin TL’lik Otomobiller

175 bin TL bütçeniz bulunuyorsa sizin için gerçekleştirdiğimiz araştırmaya göre fiyat listesini kontrol edebilirsiniz.

Ø Fiat Palio 1.2 SL Benzin & LPG 2004 150 bin TL

Ø Fiat Albea Sole 1.4 Fire Dynamic Benzin & LPG 2008 160 bin TL

Ø Ford Escort 1.6 CL Benzin & LPG 1995 132 bin TL

Ø Peugeot 206 1.4 HDi X-Line Dizel 2007 122 bin TL

Ø Dacia Logan 1.4 Ambiance Benzin & LPG 2006 128 bin TL

İkinci el araç almak isteyenler bunun için çok uygun seçenekte üst versiyon araçlara ulaşabilirler. Bu araçların oldukça kullanışlı olması araç almak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Son Haberler