Döviz gaza bastı! Renault, Fiat ve Seat'ın o modellerine zam geldi

Döviz gaza bastı! Renault, Fiat ve Seat'ın o modellerine zam geldi
Gazeteci Emre Özpeynirci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 2 Haziran'da zam yapılan otomobil modellerini açıkladı. Renault Clio, Taliant, Megane, Fiat Egea Sedan, Egea Cross ve birkaç modele daha yüzde 4-5 aralığında zam yapıldı.

Otomobil fiyatlarına her geçen gün gelen zamlarla birlikte artık vatandaşın sıfır araç hayali rafa kalktı. En ucuz otomobilin 500 bin lira olduğu Türkiye'de 2 Haziran'da bir zam haberi daha geldi. Geçtiğimiz gün birçok modele zam üstüne zam gelirken, bugün de Renault, Seat ve Fiat modellerine yüzde 4-5 aralığında zam yansıtıldı. renault-cl5-clio.jpg

Dövizde yaşanan artışla birlikte tüm otomobil markaları, güncel fiyat listelerini güncellemeye başladı. 21 liraya yaklaşan dolar/TL kuru, otomobil fiyatlarında jet hızında güncellemelere neden oluyor. Artık aylık değişimleri bırakın, neredeyse günlük olarak zam yansıtılıyor.

O MODELLERE YÜZDE 4-5 ORANINDA ZAM YAPILDI

Gazeteci Emre Özpeynirci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, gelen zamları paylaştı. Renault Clio, Taliant, Captur ve Megane fiyatlarına yüzde 4-5 oranında zam geldi.

Fiat'ın çok sevilen Egea Sedan ve Egea Cross modellerine de yüzde 4-5 civarında zam yapılırken, Seat Ibiza, Leon ve Arona'ya yüzde 4-5 düzeyinde fiyat artışı yapıldı.

renault-lf1-taliant.jpg

Son Haberler