Kia Picanto fiyatları çıldırmış! Bu fiyatlar bir daha gelmez! 300.991 TL'den alabilirsiniz

Kia Picanto fiyatları çıldırmış! Bu fiyatlar bir daha gelmez! 300.991 TL'den alabilirsiniz
Kia Picanto Güney Kore’nin önemli otomobil devleri arasında yer alan Kia’nın en çok tercih edilen modeli olarak Kia Picanto bilinmektedir.

Bu fiyatlar bir daha gelmez! 300.991 TL'den alabilirsiniz. Kia Picanto fiyatları çıldırmış- Türkiye pazarında da çok yoğun bir satış alanı bulan Kia Picanto, oldukça sevilen ve avantajlı otomobil modellerinden biri olmaktadır. Kia Picanto ilk olarak 2004 yılında üretilmeye başlamıştır. Sonraki dönemlerde ise bu modelin çok fazla değiştiği ve yeni modelin göz alıcı bir model olarak sunulduğu görülmektedir.

5 kapılı hatchback olarak üretilen Picanto, yapılan son yeniliklerle led far sistemlerinin de eklenmesi ile çok farklı bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Kia, ürettiği tüm modellerinde olduğu gibi Kia Picanto modellerinde de her yıl güncelleme yapılmakta ve kullanıcıların konforunu ve güvenliğini arttırma hedeflemektedir. Bu modelin motor kısmına bakıldığında tek motor seçeneği sunulduğu görülmektedir. Bu motor seçeneği; 1.0 MPI, Benzin, 67 beygirdir. Şehir içinde ve dışındaki verileri 100 kilometrede 5,3 litre yakıt tükettiği belirtildi. Live, Cool ve Feel olarak adlandırılan tasarımlar ortaya konulmuştur.

Kia Picanto Renk ve Model Seçenekleri

Kia Picanto’nun 6 farklı renk seçeneğine sahip olduğu belirtilmektedir. Bu modeli satın almak isteyenler için birçok farklı imaj sunulmaktadır. Araçların motor seçenekleri, otomobilin sürüş dinamikleri, yakıt tüketimi ve konforu ile doğrudan orantılı olan bu seçenekler farklı zevk ve beğenilere hitap etmektedir. Kia Picanto sıfır fiyatları aracın yapısı, şanzıman ve motor seçeneğine göre değişiklik göstermektedir. Kia Picanto modellerinin üzerinde gelen donanımlara baktığımız zaman Alaşım jant, Klima Analog/Dijital, Hava yastığı, Sis, Radyo, Sunroof ve Bluetooth gibi özellikler karşımıza çıkmaktadır. Üst düzey bir tasarım ile üretimi yapılan Kia Picanto modelleri ve özellikleri incelenerek fiyat seçeneklerine bakılabilir.

Kia Picanto Uygun Fiyat Seçenekleri

  • Kia Picanto 1.0L DPI 67 Beygir Atmosferik Benzinli Feel Otomatik 525.000 TL 298.778 TL
  • Kia Picanto 1.0L DPI 67 Beygir Atmosferik Benzinli Live Otomatik 530.000 TL 300.991 TL
  • Kia Picanto 1.0L DPI 67 Beygir Atmosferik Benzinli Cool Otomatik 540.000 TL 303. 021 TL
  • Kia Picanto 1.2L MPI 84 Beygir Atmosferik Benzinli Feel Otomatik 540.000 TL 303.021 TL

Kia Picanto’nun fiyat seçenekleri modellere ve teknik özelliklerine göre incelenerek satın alınabilir.

Son Haberler